Poland

Ząbki. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o zabicie właściciela warzywniaka

pokaż komentarz

Porównaj poziom takiej Skandynawii

@qhardyq: Tylko właśnie tego nie można porównywać. Zupełnie inny temperament, inni ludzie, inna mentalność. Wyobraź sobie, że taki typowy Seba przechodzi resocjalizację w stylu Skandynawskim. Wychodzi, wraca do swojej pato-dzielnicy (jakich w Polsce pełno) i co dalej? Idzie do pracy i żyje jak człowiek, czy dzwoni do Matiego i idą chlać, bo wyszedł? Po chlaniu oczywiście po drodze trzeba komuś [email protected]@[email protected]% spuścić, bo w więzieniu jak był 1vs1 to było ciężko, teraz z kolegami na jednego będzie gites.


Dla kontrastu można porównać Stany Zjendoczone. Recydiwista tu kogoś pobił, tam ukradł samochód, tu złapali go z dragami - dożywocie. System wie, że nic z tego gościa nie będzie, więc trzeba go eliminować zanim kogoś zabije, jak tutaj w przypadku naszego bohatera. W Polsce resocjalizować można drobnego złodziejaszka, czy wandala, ale nie mordercę.

Football news:

Ole Gunnar Solskjaer: Manchester United are waiting for three important weeks, matches with Chelsea, Leicester. We are confident in ourselves
Gattuso on Granada: If Napoli were killing time like this, we would have been smeared in the press
Dzeko is Roma's top scorer in European competitions. He scored the 29th goal and beat Totti
Mikel Arteta: We got to give them two goals. Would hate to fly out of the Europa League
Milan kicked 18 penalties for the season. This is the best result in the top 5 leagues in Europe
Man City can offer Borussia more than 100 million pounds for Holand and Reina. The club is exploring this possibility (90min)
Ajax have won 11 matches in a row. The last defeat against Atalanta in December