Poland

Wyremontowała mieszkanie i musi je opuścić. Urzędnicy wprowadzili nową rodzinę

pokaż komentarz

Jakoś na dobre auto ją stać i do tego aby zrobić remont za 40 tys. I naprawdę jej nie stać na wynajem?
Akurat oglądałem tą "interwencje" to babka odj%%@ła dość dobry remont więc robiła go tylko po to aby mieć mieszkanie na "wyższym" poziomie, a po co? Ktoś jej kazał w NIE SWOIM mieszkaniu, które ma ZA DARMO go robić? Rozumiem jakby się ubiegała o zwrot gdyby np wymieniła okna plastikowe.

[email protected]$!ia mnie to bo mi nikt nigdy za darmo nie dał mieszkania. Musze pracować na kredyt i przelewać pieniądze co miesiąc, a tutaj jest narzekanie, że zamienili im mieszkanie na mniejsze jednak RÓWNIEŻ DARMOWE. W dupach się tym wszystkim ludziom przewraca. Nie pasuje mieszkanie za które się nie dało ani złotówki? to [email protected]$!a go nie przyjmuj i sama zadbaj o swój los i dzieci. Jakoś potrafiła je zrobić (z tego co pamiętam to trójke) to z 500 plus i alimentów ma pewnie z 3 tys, do tego niech zarobi 2-3 tys i może utrzymać wszystko jednak co prawda już na takie wyj%%@ne telewizory jakie ma w domu mogłoby jej nie stać.

Z 10 lat temu na klatce schodowej slyszalem rozmowe jednej babci żalącej się innej, że jej zamienili mieszkanie 67 metrów na mieszkanie 44 metry. A na co się żaliła? ŻE TERAZ NIE MA MIEJSCA ABY GOŚCI PRZYJMOWAĆ I TAK NIE MOŻE BYĆ. Normalnie nóż się w kieszeni otwiera.

Football news:

Ole Gunnar Solskjaer: You're in the wrong place if you're at Manchester United and you like to lose. I may be the worst loser in the club
Ko vid-masks of the Leopard are recognized as the best in Spain. Efficiency - 94%
Klopp admitted that he considered the option of Trent and Robertson in the center of the Liverpool defense
Inzaghi on 0:2 with Bologna: Lazio should react differently to a missed goal after an unforced penalty
Tuchel admitted that PSG tried to sign Bruno: they fought hard to get him
Ex-referee Andujar Oliver: Messi did not deserve a second yellow for fighting Kunde. The first one was already excessive
Spartak-2 coach Pilipchuk about Roche: I liked it. The qualification of the player is visible