Poland

Wszystkie piątki wolne. Na Zachodzie to coraz popularniejsze

 •  

  pokaż komentarz

  Peterson mówił kiedyś, że człowiek jest w stanie pracować intelektualnie ze 3 czy 4h na dobę. Coś w tym jest

  @Falcon: ale to taka raczej średnia.. czasem można wydajnie pracować umysłowo i 12 godzin w ciągu doby, ale potem jednak trzeba się zregenerować. Jak masz dobre warunki, robisz sobie przerwy to spokojnie pół dnia można pracować umysłowo.

  I nawet od szefa slyszysz ze taka jest polityka firmy. Szef zas potrafi nie spac i 2 dni pracowac bo jego ta polityka tez dotyczy nie tylko szaraczkow na koncu.

  @sandwind: jaka polityka firmy? Zap%#?%!# ponad siły to polityka firmy? xD


  Zmień pracę, serio. Szef niech sobie pracuje 40 godzin na dobę jak lubi, jego sprawa. Ty jako pracownik masz albo pracować te 8 godzin dziennie z zegarkiem w ręku, albo masz wykonywać powierzone zadania na czas.

  Polecam przesiąść się na pracę zadaniową, a nie ciągły zap%#?%!#. Każdy z doświadczenia Ci powie że zap%#?%!# skutkuje tylko większym bałaganem i więcej czasu poświęcasz na ogarnianie p%#?%!#nika który się przez to robi, niż na faktycznie produktywną pracę.

  Krążyło u nas takie śmieszne powiedzonko: "Nic tak nie zastąpi godzinnego spotkania jak dwa tygodnie ślepego developmentu" ;)


  Taki zap%#?%!# że nie ma kiedy taczki ładować, każdy robi coś, bez ładu i składu, bez żadnego planu, pomysłu, ale trzeba robić bo "taka polityka firmy". A czasem wystarczy przysiąść, pomyśleć, zrobić brainstorming, przegadać temat z paroma osobami i nagle coś co zajęłoby 2 tygodnie okazuje się zbędne, albo znajduje się inne rozwiązanie które przyniesie więcej korzyści..
  Kurde.. "polityka firmy" :D

 • Football news:

  Tedesco has discovered Promes from a new angle: he is also great between the lines. Grigoryan about the midfielder
  Manchester United and Arsenal are Interested in midfielder Fluminense Martinelli, compensation - 40 million euros
  Courtois on 2:1 with Barca: Real showed that they can fight
  Messi has not scored against Real Madrid since May 2018
  Zinedine Zidane: Real Madrid beat Barca deservedly. You can't blame everything on the judge
  Ronald Koeman: The referee should have taken a clear penalty. But Barca will have to accept it again
  Sergi Roberto on Braithwaite's fall: I was surprised that the referee immediately said that nothing had happened. He did not address VAR