Poland

Wrocław: pracownik myjni rozbił na drzewie klientowi Dodge'a Challenger'a

pokaż komentarz

Ten rozumie co sie stalo, jak dba bardzo o cos, jeszcze tak wartosciowego, a jakis Idiota mu to zniszczy :/

@WroclawUser: i to wcale nie muszą być rzeczy za miliony. Ja pożyczyłem pewien egzemplarz czasopisma które sobie kolekcjonowałem - nic specjalnego, ale mając całość się po prostu cieszyłem. Ten mi to zalał keczupem, bo żarł czytając i dwie strony zasrane.

Realnie finansowo niewiele warte, ale mnie zabolało w samo serce, bo żadnego nigdy nie kupiłem z drugiej ręki, tylko wszystkie osobiście. I tak moja kolekcja psu w dupę. Brzmi zabawnie, brzmi w sumie nijako, dwie strony jakiegoś gówno czasopisma. Ale dla mnie to miało znaczenie. Nie wszystko przeliczy się na kasę. Autentycznie miałem w życiu poważne straty typowo finansowe, ale to się odrobi - najwięcej się traci jak coś jest też symboliczne, historyczne, uczuciowe.

A jak znam wielu, to auta też są dla nich takimi skarbami. Więc często nie będzie wk!?%u na samą wartość strat, ale na to samo zniszczenie czegoś, co się pucowało, dbało, oszczędzało. Dlatego Andrzeja od czołgu w pełni rozumiem. Bo naprawdę czasami człowiek dba bardziej jak o żonę, a tu jakiś dziad wszystko zniszczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Football news:

Barcelona's Interest in Isak Increased after Koeman's appointment. Larsson has a high opinion of the player (Mundo Seportivo)
Manuel Pellegrini: When you play against Real Madrid and var, it's too much
PSV and Porto are Interested in Barcelona midfielder PUC. He doesn't want to leave the club
Puyol about Barcelona: If we want to win the championship, we need to perform very well
Schalke sacked Wagner. The team has not won the Bundesliga since January
Iacini on 3:4 with Inter: Even a draw would be an unfair result, given how many chances Fiorentina created
Ramos Pro 3:2 with Betis: the Referee tried his best and didn't do anything intentionally