Poland

"Wójt Wszystko Mogę". Materiał Faktów o taśmach prawdy Obajtka.

  •  

   pokaż komentarz

   @maniakbitcoin: Czytałeś może, że ten koleś jest chory i powstrzymywanie się od bluzgów w jego przypadków to wyzwanie. Nie wiem czemu nagle połowa bystrych, liberalnych dziennikarzy zapomniała jak się używa wikipedii czy googla. Z zabawnych rzeczy, koncetracja na bluzgach pomaga PiS, bo odwraca uwagę od potencjalnych przekrętów (o ile takie są, bo dotychczas to bomba z GW, to kapiszon).

  •  

   pokaż komentarz

   zapomniała jak się używa wikipedii czy googla.

   @panropuch: to skorzystaj z tych narzędzi i zobacz jak ten objaw wygląda. Przekleństwa są kompletnie losowe w losowych momentach i patrząc na całość wypowiedzi nie mają sensu. Nie tak jak tutaj.

  •  

   pokaż komentarz

   Czytałeś może, że ten koleś jest chory i powstrzymywanie się od bluzgów w jego przypadków to wyzwanie. Nie wiem czemu nagle połowa bystrych, liberalnych dziennikarzy zapomniała jak się używa wikipedii czy googla. Z zabawnych rzeczy, koncetracja na bluzgach pomaga PiS, bo odwraca uwagę od potencjalnych przekrętów (o ile takie są, bo dotychczas to bomba z GW, to kapiszon)

   @panropuch: Ta narracja jest wyjątkowo głupia. Stać was na coś więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   Czytałeś może, że ten koleś jest chory i powstrzymywanie się od bluzgów w jego przypadków to wyzwanie.

   @panropuch: Otóż nie tym razem, w jego przypadku jak sam mówił

   Jakie dziś ma pan tiki?
   Tych tików jest mniej niż było kiedyś, dlatego, że biorę leki. U mnie w 99 proc. to są tiki ruchowe. Głosowych, czyli pochrząkiwania, pomrukiwania jest na tyle mało, że nawet osoby trzecie widzą to jako coś naturalnego.

   Głosowych jest mało :), a na nagraniu klnie jak szewc.

  •  

   pokaż komentarz

   odbieranie klientów konkurencyjnej firmie, w której wcześniej pracował.

   @lexico: Czyli jak rozumiem "zagęszczanie" w tym kontekście to "sprawianie" że z puli klientów konkretnej branży coraz więcej korzysta z firmy osoby która się wypowiada, tak? Chodzi mi o to żebym dobrze używał tego zwrotu cytując go w rozmowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @wuadek: chodzi o to, że jako wójt Obajtek nie mógł prowadzić, czy zarządzać jakąkolwiek firmą a z nagrań wiemy, że to robił - z tylniego siedzenia. Kolejną "ciekawą" kwestią jest skąd miał ok. 1 mln wydatków, jeśli jako wójt itp. zarabiał ~200k...

  •  

   pokaż komentarz

   Może tylko doradzał

   @wuadek: Przecież nawet w tym nagraniu Obajtek powiedział, że rozmawiając przez telefon przedstawiał się jako Tomasz Bugaj - właściciel firmy TT Plast

  •  

   pokaż komentarz

   @Kuklak: Przecież od początku tego zapisu to była fikcja i zabieg formalny. Te całe przepisanie na żonę itp. Co Morawiecki zrobił ze swoimi biznesami? Sprzedał? Sam nie wiem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Football news:

Super League does not give up: they promise to revise the format in order to return and save football further
Football belongs to the fans. Today, more than ever. Tweet of the day by Gerard Pique
AC Milan and Inter are withdrawing from the Super League
It turns out that Barcelona was not formally part of the Super League. Laporta is against her - and everything was planned in advance
Premier League clubs have abandoned the Super League under threat of suspension from national tournaments (The Guardian)
Juventus is not giving up on the Super League. Roma demands that Juve, AC Milan and Inter withdraw from the project
We made a mistake and we apologize. We heard you. Arsenal's open letter of apology for Super League