Poland

Warsaw Genomics realizuje 2000 testów genetycznych w kierunku koronawirusa...

pokaż komentarz

Jak widzę bolszewia to już wiem z kim mam do czynienia. Gimnazjum albo ktoś strasznie niedojrzały. Wybacz ale jak mam rozmawiać to z ludźmi poważnymi.

@ediz4: a jak ja widzę kogoś, kto tej bolszewii broni, to zbiera mi się na wymioty. Zawsze myślałem, że na PiS głosują ludzie, którzy nie potrafią przeczytać jednego zdania ze zrozumieniem albo głosują bo PAN DAŁ ZE SWOICH i teraz jest lepiej. Chętnie posłucham tej argumentacji, odnośnie braku rezerw finansowych i jak to się ma do rządowej propagandy, bijącej z paska jak to niemiec nam zazdrości wzrostu gospodarczego i dobrobytu. Tylko teraz Niemcy dostaną 900 miliardów euro na wsparcie firm, a Polakowi zakazują prowadzić biznes, prowadzą do jego upadku, nie wprowadzają stanu wyjątkowego, żeby broń boże nie zapłacić odszkodowań i teraz plują nam wszystkich w mordę. Człowieku schowaj się na ten czas w szafie i się nie wypowiadaj, poczekaj roczek jak wszyscy zapomną o porażkach tego gównorządu, który potrafi tylko ruchać podatnika i przejadać hajs.

Football news:

Brendan Rodgers and his wife had a coronavirus
UEFA has not yet made a decision on the postponement of the European Cup finals and the format of their completion
Dimitar Berbatov: Coutinho doesn't need Manchester United. Brunu is very similar to him, so it would be pointless
The head of the Premier League: There is optimism that we will see spectators at stadiums next season
The Champions League final will be moved from Turkey. The match may take place in Lisbon (NY Times)
Inter have activated the option to extend young's contract and want to keep Sanchez in the team
5 matches of the Premier League and the championship game of Liverpool will be held on neutral fields at the request of the police