Poland

W oficjalnym raporcie NFZ - kilkadziesiąt zgonów po szczepieniach i liczne...

pokaż komentarz

Czyli szczepionka daje w grupie starszych osób 100 razy większe szanse na przeżycie.

@tomaszs: Nosz [email protected]#?a! a może by tak poinstruować tych ludzi jak dbać o naturalną odporność? że należy zbadać poziom witaminy D3 we krwi, by ją w znacznych dawkach suplementować w razie sporych niedoborów,, szczególnie w okresie gdzie każe im się siedzieć w domach. Wiele doniesień wskazuje na tą zależność w Covidzie, sam go przeszedłem i zaadaptowałem, przeanalizuj jedno z nich. Dokładając do tego 50mg Cynku i 1000mg wit C dziennie, by też dbać o florę bakteryjną, etc. Z tego co obserwuje trwa eutanazja wręcz w tych wszystkich "domach" dla seniorów. Niemcy czy Holandia lubią to bardzo.

c#%$? tam jakie leki bierzesz, jak się odżywiasz i w jakim jesteś stanie, weź nie [email protected]??# i wystaw dupę do szczepienia, bo tylko tak masz "100 razy większe szanse na przeżycie"...yhm.

Football news:

Chelsea announced their withdrawal from the Super League last of the Premier League clubs
Six English clubs - Manchester United, Manchester City, Liverpool, Chelsea, Arsenal and Tottenham - intend to return to the Association of European Clubs (ESA) after they decided to withdraw from the European Super League
Super League does not give up: they promise to revise the format in order to return and save football further
Football belongs to the fans. Today, more than ever. Tweet of the day by Gerard Pique
AC Milan and Inter are withdrawing from the Super League
It turns out that Barcelona was not formally part of the Super League. Laporta is against her - and everything was planned in advance
Premier League clubs have abandoned the Super League under threat of suspension from national tournaments (The Guardian)