logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

VOD.pl dodał 100 polskich filmów do obejrzenia za darmo.

 •  

  pokaż komentarz

  @tomsgt:

  hmm, no to zróbmy tak. Nikt nie kupi gry cyberpunk. Tylko wszyscy pobierzemy sobie z jakiejś tam stronki. A oni magicznie z powietrza (Ci twórcy) zrobią część drugą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Ale o czym Ty do mnie piszesz? Nie napisałem nigdzie jak ja się odnoszę do piractwa, napisałem tylko że nie jest to kradzież i nazywanie tego kradzieżą to były hasła propagondowe, przepychane przez pewne organizacje 30 lat temu. Widać skutecznie.

  Co do cyberpunka to podałeś przykład w którym twórcy akurat udostępniają swoją grę na ich własnej plaformie bez żadnych zabezpieczeń i bez żadnych launcherow. Większym problemem są handlarze którzy sprzedają klucze po 1 zł na allegro bo na tym twórcy też nie zarobią ani grosza a na takim koncie legalnie możesz grać kilkaset osób albo mogą być to klucze kupione kradzionymi kartami kredytowymi i wtedy twórcy muszą także pokrywać koszty zwrotu - co powoduje realne straty.

 • Themes
  ICO