Poland

Upadek serwisu Wykop.pl

O ciekawy komentarz Lurker.pl Lurker.pl Lurker.pl Lurker.pl Lurker.pl Lurker.pl Lurker.pl

Od kilku lat można zauważyć ruch jednostajnie przyspieszony po równi pochyłej w dół patrząc na poziom wykopu. Coraz częściej użytkownicy pokazują hipokryzję oraz dwulicowość upolitycznionej moderacji wykop.pl gdzie pozwala się na promowanie parafilii, wulgarności użytkowników o poglądach skrajnie lewicowych, gdzie usuwa się treści obnażające agresje i manipulacje działaczy lgbt, banuje się użytkowników za krytykowanie lewicy i ich agresywnych akcji, banuje się ludzi przypominających, że administrator Michał Białek wraz z moderatorką promowali książkę gwałciciela i kryminalisty Jarosława S. pseudo "masa", gdzie moderacja ręcznie cenzuruje i zmienia treści wstawianych przez użytkowników - ludzie mają powoli dosyć takiego przedmiotowego traktowania i zaczynają szukać alternatywy. Wyjątkowo często występujące podwójne standardy w ocenianiu wypowiedzi są na porządku dziennym (identyczna wypowiedz jest raz cenzurowana, a raz publikowana). Czas wykopu powoli zaczyna odchodzić dzięki lewicowemu cenzurowaniu treści przez moderację.
Powoli rozwijającą się alternatywą zaczyna być dość młody serwis Lurker.plgdzie przechodzi coraz więcej użytkowników rozczarowanych politycznym działaniem moderacji w serwisie wykop.pl.

__


Ciekawe co na to #wojnaidei jego z automatu banują co znalezisko tęczowe boty lewicy

__________________

Tymczasem, w ostatnich miesiącach serwis spod znaku koparki podupadł. Na tej stronie znaleźć można obecnie głównie premiowane treści informacyjne dodawane przez firmowe konta największych polskich serwisów informacyjnych. Większość tego typu treści jest zakopywana, jednak ich ilość i częstotliwość nie pozwala wybić się treściom unikalnym, a nawet ciekawym, których dzielenie się jest przecież celem Wykopu.

https://www.dobreprogramy.pl/Upadek-serwisu-Wykoppl,Blog,111238.html#komentarz-3078297

źródło: wykop.pl

Football news:

Hans-Dieter flick: I Hope Alaba will sign a contract with Bayern. Our club is one of the best in the world
Diego Maradona: Messi gave Barca everything, brought them to the top. He was not treated the way he deserved
Federico Chiesa: I hope to leave my mark in Juve. We will achieve great results
The Coach Of Benfica: I don't want us to look like the current Barcelona, it has nothing
Guardiola on returning to Barca: I'm happy at Manchester City. I hope to stay here
Fabinho will not play with West ham due to injury
Ronald Koeman: Maradona was the best in his time. Now the best Messi