Poland

Ubrania sportowe Cardio Bunny w sklepach Biedronka. Kontrakt na 1,78 mln zł

W ofercie sieci sklepów Biedronka znajdą się komplety dresów (spodnie i bluzy - każde w cenie 69 zł), legginsy (49,99 zł) oraz t-shirty i topy (39,99 zł) marki Cardio Bunny. Kolekcja została zaprojektowana na wyłączność, co oznacza, że nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży.


W grudniu ub.r. HubStyle zrealizował podobny projekt z siecią Lidl. Do sprzedaży trafiła limitowana kolekcja sukienek wieczorowych marki Sugarfree.


- Współpraca z Biedronką to kolejny krok w stronę rozwoju nowych kanałów dystrybucji, a co za tym idzie szansa na zwiększenie rozpoznawalności marki Cardio Bunny na lokalnych rynkach. Dzięki umowie z niekwestionowanym liderem wśród sieci handlowych w Polsce, dotrzemy do nowych klientek, które będą miały możliwość poznania naszych wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach - stwierdził Michał Brzemiński, dyrektor sprzedaży w HubStyle.

Kolekcja ubrań sportowych Cardio Bunny będzie dostępna w wybranych sklepach Biedronka od poniedziałku 20 stycznia br. do soboty 1 lutego br. lub do wyczerpania zapasów.

Football news:

Barcelona's Interest in Isak Increased after Koeman's appointment. Larsson has a high opinion of the player (Mundo Seportivo)
Manuel Pellegrini: When you play against Real Madrid and var, it's too much
PSV and Porto are Interested in Barcelona midfielder PUC. He doesn't want to leave the club
Puyol about Barcelona: If we want to win the championship, we need to perform very well
Schalke sacked Wagner. The team has not won the Bundesliga since January
Iacini on 3:4 with Inter: Even a draw would be an unfair result, given how many chances Fiorentina created
Ramos Pro 3:2 with Betis: the Referee tried his best and didn't do anything intentionally