logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

Twórczyni OneCoin poszukiwana za wyłudzenie 3.5 miliarda funtów

pokaż komentarz

W toto lotka inwestujesz parę zł i losowanie jest jawne i masz świadomość, że jest to losowe, rozumiesz różnicę?

@kulturystyka-online: Krypto też jest jawne. Jest jawny kod, jawna historia transakcji, pełna jawność kont i jawność sieci. Właściwie to ma dużo wyższy stopień jawności od tego państwowego monopolu hazardowego bo nie możesz sobie przyjść i zrobić audytu maszyny, transmisji ani piłek. Robi to za ciebie jakaś komusza komisja a później Lechu się chwali że "jak były potrzebne piniondze to Danka skreślała kupon i zaraz później piniondze były bo dobra bozia tak chciała" :)

No ale jak się jest kretynem to się nie rozumie jak to działa i o to tu chodzi. Uwierz mi, tak samo kretyn nie rozumie jaka jest szansa wygrania w lotto ;) Jak jeszcze jest do tego pazernym kretynem... to już w ogóle całe życie stąpa o krok od tragedii.

Themes
ICO