Poland

Twitter toleruje hasztag #killallmen

pokaż komentarz

Dlaczego tryb przypuszczający? killallwomen już było.

@Melee_Creep: bo nie śledzę Twittera na tyle, aby wiedzieć coś więcej o jego historii. Stąd ten tryb.

Czy wy tylko na twittera wchodzicie chłonąć politykę? Ja twittera używam by znajdować moich ulubionych artystów-grafików, strasznie duża ich ilość wrzuca tam swoje dzieła.


@mirekzzamoscia ja nie wchodzę prawie w ogóle, a już najmniej obchodzi mnie tam polityka. Nie wiem, kim są wy w moim przypadku.

Sprawdziłem z ciekawości i dla czarnych, lesbijek, żydów, gejów też są takie hasztagi, niektóre bardzo aktywne. I co teraz?

@R187: no to fajnie, a jak ma być? Dla mnie wolność słowa to raczej jasny temat - obrażamy* wszystkich lub nie obrażamy* nikogo. Nie przepadam za podwójnymi standardami.


* Dla jasności - pod słowo obrażamy możesz podstawić jakikolwiek inny czasownik, który wiąże się z mówieniem o kimś. Tak długo, jak nie jest to kłamstwem, manipulacją lub nie ma podstaw naukowych. Jeśli jacyś mężczyźni, kobiety, Żydzi, Murzyni, prawacy, lewacy, księża czy jakakolwiek inna grupa robi coś złego, to należy ich za to krytykować.

a jeszcze #killallpurple

@Hodofca Deep Purple również? Lubię kilka piosenek.

Football news:

Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7