Poland

TVPIS: Protestujący zaatakowali ŚWIĘTY KOŚCIÓŁ KATOLICKI i opozycja im pomaga.

  •  

   pokaż komentarz

   @blabusna666: Też mnie to uderzyło. Jak można tak w żywe oczy kłamać. I to wszystko, za nasze pieniądze. TVP utrzymywana z podatków, robi taką nagonkę na polecenie Kaczora. Kaczor od upadku komuny żyje jak pączek na koszt podatników. Nie wspominając już o tym, że wyborcy PiS statystycznie z budżetu kasę wyjmują (emeryci, renciści, górnicy, rolnicy, matki+) a wyborcy antypis swoją pracą Polskę utrzymują.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wspominając już o tym, że wyborcy PiS statystycznie z budżetu kasę wyjmują (emeryci, renciści, górnicy, rolnicy, matki+) a wyborcy antypis swoją pracą Polskę utrzymują.

   @gwiezdny_kupiec: Będzie tylko gorzej. Wg szacunków do 2060 ubędzie 10mln Polaków w wieku produkcyjnym. Dziś na jednego emeryta pracuje 3,5 osoby, za 30-40 lat to będzie 1,5.

 •  

  pokaż komentarz

  Marcin Tulicki chyba największa gnida jaka żyje obecnie w Warszawie o lata świetlne przewyższa tych z p!?!u pod względem szujosci ,co materiał to coraz większe szambo,coraz większe manipulacje i klamstwa, (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)Oby skończył w rynsztoku.. tam jest jego miejsce( ͡º ͜ʖ͡º)TULICKI TWOJA MATKA SIĘ CIEBIE WSTYDZI( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna

Football news:

Anton Ferdinand on the racist scandal with Terry: I was sent a bullet in the mail. Insults in social networks came every hour
Manchester City have offered 19 million euros including bonuses for 17-year-old Argentine midfielder Sarmiento
Rehagel is a bandit from whom I will not accept an apology. The story of the worst injury in the history of the Bundesliga
Barcelona's presidential election will be held on January 24
Koke: to beat Bayern, you need to play a nearly perfect match. I hope their unbeaten streak ends tomorrow
Loew can return Muller, Boateng and Hummels to the German national team if there are a lot of injuries
Nacho about the Real Madrid game: That's not how titles are won. Working to get better