Poland

TVP Wiadomości 2020 06 02 19 57 19

pokaż komentarz

Chciałbym zobaczyć wywiad z rozsądnym, mądrym zwolenników pisu który użyłby sensownych argumentów usprawiedliwiających to co się dzieje.

@rentiever: Mam w pracy inteligentnych ludzi (w sensie wykształcenia, wiedzy, obycia, etc...) którzy są a przynajmniej jeszcze 3-4 miesiące temu byli zwolennikami Pisu.

Jak z nimi rozmawiasz, to w pewnym momencie jest ściana i beton. Nie przeskoczysz, bo oni mają poczucie że mają rację i będą racjonalizować dowolny fikołek pisu. Po 2-3 latach ostatnich rządów pisu, przestali z nami chodzić na obiady bo jak zeszło na tematy gospodarczo-polityczne to wszyscy nie-pisowcy jeździli po nich argumentami i faktami tak że im ciśnienie rosło i gula skakała ;-)

Ostatnio wiadomo pracuję tylko zdalnie więc mam mały kontakt z ludźmi ale podobno niektórym zmiękła trochę rura po tym co pis odj!%$ł w sprawie wyborów prezydenckich. Koledzy-pisownicy to są naprawdę inteligentni goście w dziedzinie technicznej/IT i wszyscy argumentowali, że PO robiła wałki a PIS był/jest/będzie święty, patriotyczny, narodowy, etc... Z takim poziomem IQ i taką argumentacją ja bym miał poważny problem stanąć przed lustrem. Naprawdę nie mam pojęcia jak oni racjonalizują działania Kaczyńskiego.

Football news:

Three Atalanta players have scored 15+ goals in the Serie A season. This is the best result since 1952
Setien on the title fight: Barcelona does everything possible, but Real Madrid wins all the matches
Lampard after 0:3 with Sheffield: Chelsea must fight for the top 4. I've learned a lot
Simone Inzaghi: Scudetto for Lazio-a place in the Champions League. Talk of winning Serie A was exaggerated
Player the Premier League has admitted that he is gay anonymously. The letter was sent to the newspaper by the Foundation named after a football player who committed suicide after coming out
Messi has given 20 assists in La Liga. This is the best result of the tournament in 11 years
Chelsea lost by at least 3 goals in the Premier League for the first time in 11 months