Poland

Tusk do Kaczyńskiego: "Chodźmy na wspólny spacer. Pogadamy o dawnych czasach"

  •  

   pokaż komentarz

   @lunaexoriens: Kto jest betonem PO, to mu różnicy nie zrobi; młodym "zdenerwowanym" też to różnicy nie zrobi, bo u nich wyklucza każda przesłanka współpracy z POPiSem; bydło cyklu pięcioletniego teraz jest za PO, więc i u nich żadna różnica.

  •  

   pokaż komentarz

   @lunaexoriens: Haha!Zaszkodził.Dobre.Faktycznie może nieco Raflalalek stracił w oczach świadomych wyborców,ale przecież takich jest zdecydowana mniejszość (do 10% ogółu).Ci świadomi wyborcy i tak nie pójdą zagłosować na Dudexa,więc nic tak naprawdę nie stracił.Za to Malcolm Plusk po raz kolejny robi z siebie człowieka dialogu podczas gdy to on doprowadził do tego,że POPiS poza kampanią wyborczą nie zaistniał.Z kolei Czaskoski zyskał "wolność" i teraz jest już niemal kandydatem niezależnym.Tak,to brzmi głupio,ale ciemny lud to kupi bo jak wspomniałem 10% i to 10% ogółu społeczeństwa nie tylko głosujących na PO.Przypominam,że bój toczy się o elektorat centrowy i niezdecydowany bo tylko ten można w drugiej turze przyciągnąć do siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @SaycoRa: Ja jestem w miarę świadomym wyborcą i wolę Dudę. Trzaskowski wydał 3.6 mln zł na organizację organizującą zamknięte warsztaty z "gimnastyki miejskiej" dla anarchistów, nauczanie antykapitalizmu czy że własność prywatna jest złodziejstwem. Sponsoruje też organizację Lange.
   Był zwolennikiem przyjmowania imigrantów z niemieckiego programu.
   Zaczął od wprowadzania LPG do szkół, zdelegalizował marsz Konfederacji. Przypominam, że w czasie wojny prezydent jest zwierzchnikiem sił zbrojnych, ja mu nie ufam do tego stopnia, że nawet już wolę na moment socjalistę. Nie jest aż taki zły, sprzeciwił się ustawie o prokuraturze. Ciekawe na ile Trzaskowski sprzeciwi się PO? Jakoś planom relokacji się nie sprzeciwił.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Football news:

Bale was not included in real's bid for the match with Manchester City in the Champions League
Arsenal have offered Willian a 3-year contract
Aurier agreed to move to Milan. Tottenham want 20 million euros for a defender
Can-Casillas: One of the greatest is leaving the stage. You have always been an example, my friend!
Atletico President: Simeone is great. He constantly brings victories and titles
Bayern goalkeeper Fruchtl can go on loan to Nuremberg
Liverpool can buy Norwich defender Lewis for 10 million pounds as a competitor for Robertson