Poland

Trzy techniki jak uniknąć manipulacji i ośmieszenia - analiza wywiadu u Mazurka

pokaż komentarz

@tomasz-diog: nigdy nie spotkałem bezdomnej matki z dziećmi, mają w Polsce ustawowo zapewniony dach na głową, ale rozumiem, że przyznajesz, że gwałcisz swoją żonę i swoje dzieci i je bijesz. Dziękuję za wywiad!

pokaż spoiler Twoja kandydatura na prezydenta RP właśnie poszła się walić na ryj, wszyscy sponsorzy robią co tylko w ich mocy, żeby ich nie być kojarzymi z pedofilem-gwałcicielem, przyjaciele widząc Cię przechodzą na drugą stronę ulicy, sąsiedzi wybijają Ci okna w domu i piszą spreyem na ścianie wielkimi literami PEDOFIL, podłapują to media głównego ścieku i jesteś numerem jeden Wiadomości przez najbliższy tydzień, a przeciwnicy polityczni robią z Ciebie mielonkę. Pracodawca wysyła Ci sms'em, żebyś się więcej nie pokazywał nawet w pobliżu jego firmy, a żona wnosi pozew o rozwód, bo nie może znieść już tej nagonki. Wracasz do Wiadomości jako numer jeden, z informacją, że żona potwierdziła, że była przez Ciebie gwałcona przez ostatnie nn lat. Twoje życie właśnie straciło sens... na zawsze. Miłej nocy. (╯︵╰,)

Tak działają skundlone media.

Football news:

Sterling surpassed Yaya Toure to become Manchester City's 2nd goalscorer in the history of the Premier League
Gasperini on two penalties for Juve: They are above any rules in Italy. Did we have to cut off our hands?
Sarri Pro 2:2 with Atalanta: We played with one of the best teams in Europe right now
Pep Guardiola: Manchester City have won a place in the Champions League on the pitch. I hope that UEFA will allow us to play
Atalanta extended their unbeaten streak to 14 games and is ranked 3rd in Serie A
Ronaldo scored his 27th goal in Serie A, converting a penalty in the game against Atalanta. Immobile has 29 balls
Sterling scored 27 goals for the season and broke his record. He scored a hat-trick against Brighton