Poland

Transgenderyzm i kwestia okaleczania dzieci - Rand Paul i Rachel Levine

pokaż komentarz

Sprawa jest o wiele gorsza. Z jednej strony ciągłe bombardowanie propagandą medialną tak ażeby nas upodlić, zeszmacić żebyśmy byli złymi, zdemoralizowanymi zwyrodnialcami a takimi ludźmi łatwiej jest sterować i manipulować.
Z drugiej strony - za tego typu akcjami stoi lobby pedofilskie, zwyrodniałe bardzo silne w ścisłej elicie władzy w USA. A co za tym idzie politycy w tym umoczeni muszą brać w tym udział i pompować to gdyż jeżeli nie będą tego robili to mogą wyjść na nich nieciekawe zdjęcia lub filmiki z ich udziałem. A że my w Bolanda kopiujemy wszystko to co USA robi to i u nas tego typu bełkoty się głosi.
Swoją drogą ? Czy jacyś polscy politycy mają powiązania z lobbym pedofilsko - transgenderystycznym ? (Nie mówię tutaj o Episkopacie przynosząc ujmę Kościołowi Katolickiemu i katolicyzmu, który za swoje koneksje z PZPR i sprawy pedofilskie powinien być dawno rozliczony i zbudowany od nowa)

Football news:

Tuchel on the fight for the top 4: Everything is in the hands of Chelsea
Chelsea announced their withdrawal from the Super League last of the Premier League clubs
Six English clubs - Manchester United, Manchester City, Liverpool, Chelsea, Arsenal and Tottenham - intend to return to the Association of European Clubs (ESA) after they decided to withdraw from the European Super League
Super League does not give up: they promise to revise the format in order to return and save football further
Football belongs to the fans. Today, more than ever. Tweet of the day by Gerard Pique
AC Milan and Inter are withdrawing from the Super League
It turns out that Barcelona was not formally part of the Super League. Laporta is against her - and everything was planned in advance