Poland

Telewizja Republika dokapitalizowana 38. raz w ciągu ośmiu lat jej istnienia

 •  

  pokaż komentarz

  @Widmo1234: 60 baniek dla samej wyborczej to wg ciebie coś normalnego? jeśli tak, to w sumie nie mamy o czym dyskutować.

  Mnie wk%!#ia, że z moich podatków jedni czy drudzy opłacają swoje szczujnie, ale jesli tobie to odpowiada to żadna różnica która partia cie rucha na kasę.

  Ja bym chciał żeby taka kasa poszła na infrastrukturę, na szkoły, na szpitale na w ch#? innych rzeczy które są niedofinansowane, ale jeśli ludzie godzą się na to, że kasa jest [email protected]@ana i jeszcze ich bronią to tu nigdy nie bezie dobrze.

  Rząd ma publiczną tv, jak chce coś ogłosić to niech to tam robi, a nie pod płaszczykiem wykupywania reklam czy różnych ogłoszeń zdobywa sobie przychylność mediów.

  Jeśli będziemy ich bronić i przymykać oko na swoich to nigdy tego procederu się nie pozbędziemy i to bez względu na to kto będzie u władzy.

 • Football news:

  Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
  Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
  Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
  Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
  Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
  Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
  Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7