Poland

Tę tradycję przeklina wielu z nas. Unia nie może sobie z nią poradzić

pokaż komentarz

przecież to właśnie zmiany czasu wymuszają zmiany rozkładów dwa razy w roku. jak będzie jeden czas, to ten problem się skończy.

a przewozy pasażerskie? co za bzdura. przecież lata się do krajów, które albo nie zmieniają czasu, albo zmieniają w innym terminie. i świat jakoś nie przeżywa z tego powodu kataklizmu.

@PotwornyKogut:

ale wlasnie o to chodzi, ze ponosisz z tego tytulu koszty i problemy, ktore dla ciebie sa kompletnie niewidoczne.

to nie jest tak, ze pykniesz, nie ma zmiany czasu, to rozwiazuja sie wszelkie problemy. Z lotami chodzi miedzy innymi o fakt, ze jestesmy w unii, i troche inaczej dziala rynek lotniczy, niz jak to ma miejsce w pelni niezaleznym kraju, gdzie trzeba bardzie wiele rzeczy dogrywac.

Do tego dochodza pracownicy baaardzo wielu korpo - ktorzy czesto musza pracowac w godzinach pracy kolegow/zleceniodawcow z innych krajow. Mimo braku zmiany czasu, ich godziny pracy beda sie zmieniac. Wiec znow znika zysk ze zmiany czasu :).

Football news:

Highlight of the month: the Rangers forward scored from 50 meters (the farthest goal in the history of the Europa League). Gerrard says he's never seen anything more beautiful 😍
Mourinho on 3:0 with LASK: Difficult opponent, but Tottenham played so that the victory seemed easy
Stefano Pioli: Milan is not an ordinary team. He plays with less dedication after the Derby
Barca players - report on salary cuts: We are not going to put up with the violation of our rights by the club
Milan are 21 games unbeaten in all competitions. Next game - with Roma
A year ago, a forest was planted at the rival CSKA stadium. The author paid attention to the felling of trees
Conceisau about the refereeing of the game with Manchester City: I Apologize to the Portuguese referees after what I saw here