Poland

Taśmy Obajtka. Prokuratorzy: Nie było podstaw do odmowy wszczęcia śledztwa

pokaż komentarz

Teraz wszystko się tyczy tylko języka tego szmaciarza, [email protected]%#ć jego wałki. Przecież "on tak brzydko o wuju mówił, jak tak można."

@Kombajn_Bizon_: Przeciętny wyborca PiSu jest tępy jak cegła, on nic ponadto że Obajtek chciał zniszczyć ludzi z własnej rodziny nie jest w stanie pojąć.

Dla PiSowca rozkradanie kraju nie jest żadnym problemem jak tylko ma udział w tej kradzieży - ci ludzie to dawni PRLowscy robole którzy uważają, że "łoni tyż z zokłodu krodli, tylko głupi by nie krod jak łokozje mo" i przez to PiSowcy rozkradający państwo to dla nich nic specjalnego, a jak się podzielą z nimi łupami to nawet dobrze że kradną "nu ale z włosnyj rodziny żeby tak chcić zniszczyć! toż to menda musi być nie człowiek, tfu!"

Dlatego PiS robi co może aby odwrócić narrację, żeby do tępaków nie doszła informacja że Obajtek jest taki kryształ że własną rodzinę dla pieniędzy chętnie zniszczy. Dla janusza który kradł złom z zakładu wały na miliony to normalka - sam kradł, więc co ma innemu bronić. No ale rodzina to rodzina!

Football news:

Thomas Mueller: Flick didn't explain his decision, but neither should he. He spent a lot of energy for 1.5 years
Guardiola on 0:1 with Chelsea: It is not easy to beat a team that defends itself in the third
Tuchel on the victory over Man City: A very strong Chelsea game. Proud
Four Monaco players were infected with the coronavirus before the match with Bordeaux. Golovin - in the application for the game
Chelsea reached the FA Cup final for the 8th time under Abramovich-a record
Fernandinho caught Mount's face with his boot as he lay on the turf
Ole Gunnar Solscher: The mistakes of the judges are a test. At Manchester United training, the referees deliberately make them