Poland

Taśmy Obajtka. Na Jasnej Górze msza o "potrzebne łaski dla Daniela O."

  •  

   pokaż komentarz

   jak taki Obajtek wyleci, to stołki straci pewnie kilkuset znajomych w całym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Rohr: Ale to jest standard w takiej sytuacji. Od kilku lat w spółkach Skarbu Państwa, wraz nowymi prezesami pojawiają się ich "dworzanie". I wraz z nimi odchodzą.


   Znam z bliska przypadek, że kiedy takich "dworzan" pogoniono z dnia na dzień, w ślad za odwołanym prezesem.

  •  

   pokaż komentarz

   @jaskins

   Boga prosic o obrone zlodzieja - tego w pisie jeszcze nie grali ;-)

   A myślisz że ich "wiara" jest prawdziwa? To ludzie w większości tak zepsuci że własną matkę by sprzedali bądź wykorzystywali do grobowej deski. Zdrajcy narodowi i ludzie których śmierć będzie najlepszym dniem dla masy Polaków i zapoczątkuje zmiany ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @jaskins: pomijając winę obajtka, każdy może dać na mszę w takiej intencji. dajesz 100, wyczytują to i jeśli msza ma transmisje, idzie to w swiat. To mogli być też prowokatorzy. Po to by powstał taki news. Nie szukam tu spisku, ale taka furtka istnieje.
   Pamiętam jak rok temu w święta wielkanocne tak z 2 firmy się zareklamowały na jasnej górze i intencją brzmiała jakoś w stylu "za pracowników firmy xyz, by dalej przyczyniali się do dobra Polski". A wtedy wielu było przed telewizorami. Najtańsza reklama ever w tv

  •  

   pokaż komentarz

   wraz nowymi prezesami pojawiają się ich "dworzanie". I wraz z nimi odchodzą.
   Znam z bliska przypadek, że kiedy takich

   @dziedzicpruski: tak oni się poruszają jak szarańcza, dlatego na zwykłych pracowników blady strach pada przy każdej roszadzie na górze bo poprzednicy chyba zadowalali się najwyższymi stołkami a ci miotą z góry na dół

  •  

   pokaż komentarz

   @Doodle: "Robił pisowską karierę zanim stało się to modne" - nieprawda. To były czasy sanacji. Niszczenie sądów, wsadzanie opozycji do więzienia (proces brzeski), kariery kolesi - to wszystko było. Zwalczania Unii Europejskiej nie było, ale pogarda dla prawa międzynarodowego - tak: Polska zajęła Zaolzie, co pozwoliło nam zostać na chwilę obiektywnymi sojusznikami Hitlera (atakowaliśmy Czechosłowację w tym samym czasie, co on) i dodatkowo osłabić wsparcie, które mieliśmy od Francji i Anglii. Jedyne, czego brakowało, to przejmowanie TVP.

 •  

  pokaż komentarz

  Znamienne?ze nikt zadal najwazniejszego pytania:Kto nagrywal wojta Pcimia i kto archiwizowal te nagrania przez 11 lat,az okaza sie uzyteczne? Czy wszyscy politycy nawet tacy z kompletnego zadupia sa randomowo nagrywani?

  •  

   pokaż komentarz

   @Pavulon12345: To jest "normalna" praktyka, to samo się dzieje w biznesie - przeprowadzasz jakieś interesy które mogą nie być czyste albo istnieje obawa że ktoś cię może wydymać to nagrywasz całość rozmowy, wszystkich rozmów biznesowych i archiwizujesz je w razie W, tak samo w prywatnych rozmowach - nagrywasz bo to w przyszłości może ci się przydać w razie W, w polityce to już w ogóle wszystko jest nagrywane, politycy nagrywają siebie wzajemnie, każda rozmowa zwłaszcza prywatna poza kamerami i salonami, nagrywają i archiwizują, zbierają haki i korzystają z nich w odpowiednich momentach jako karty przetargowe ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @NaczelnyWoody gdybe tak bylo,to zaden nie dalby sie zlapac po aferze Rywina.
   Zarowno w aferze u Sowy jak i teraz antybohaterzy czuli sie swobodnie. Podsluchiwani byli przez jakies czynniki zewnetrzne. Czynniki na tyle profesjonalne,ze archiwizuja takie nagrania przez 11 lat,bo przeciez z wojta Pcimia jest potencjalny prezes Orlenu albo i premier.
   Drugi wniosek:zobaczcie jakie plecy ma Vateusz. Ktos wyciagnal studenta historii,sfinansowal mu MBA w USA i w Monachium,zalatwil prace jako doradca u Leszka Millera,potem dal bank do kierowania,Tuska do doradzania i w koncu teke premiera.
   Za duzo w Matiego zainwestowano,zeby jakis Obajtek mieszal. I nawet Kaczor ma tu gowno do gadania.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Football news:

Werner pro 1-0 with City: The best teams in England played. If Chelsea win the trophy, the season is a success
Tuchel on Guardiola and City: Chelsea deserved to win over the best coach and one of the best teams
Guardiola on de Bruyne's injury: It doesn't look good. He is in pain
Thomas Mueller: Flick didn't explain his decision, but neither should he. He spent a lot of energy for 1.5 years
Guardiola on 0:1 with Chelsea: It is not easy to beat a team that defends itself in the third
Tuchel on the victory over Man City: A very strong Chelsea game. Proud
Four Monaco players were infected with the coronavirus before the match with Bordeaux. Golovin - in the application for the game