Poland

Tajemnica relacji Kaczyńskiego z Obajtkiem. "To zaskarbiło mu sympatię prezesa".

pokaż komentarz

@Nicolas_Bourbaki:
Od kąt posiadam konto na wykopie powtarzam, że to Kaczyński jest złodziejem a nie Tusk. Srebrna to przykład złodziejstwa transformacji, która troszkę niesłuszni kojarzona jest z Balcerowiczem. A to tacy ludzi jak Kaczyński mogli wpłynąć na drobną zmianę prawa pozwalającą przejąć majątek.
Jeszcze tylko wspomnę o Jasiński (za PRL Wydział Spraw Wewnętrznych w Płocku - rejonowa macka SB), który już w wolnej Polce jako urzędnik anulował spory dług wobec państwa dla partii Porozumień Centrum - byłej partii Karakana.

No i jawna kradzież w białych rękawiczkach: Tsunami Misiewiczów a Ci w ramach podziękowania dają 120mln ze spółek skarbu państwa na nową fundację kolegi z wioski Szydło. Fundacja oczernia sądnym , nieformalna przybudówka partii. Nielegalne finansowanie partii jak nic. Pal go licho z tym jachtem, może jeszcze kiedyś młodzież popływa. Ale zakup praw do zdjęć za gruby chajs od firmy krzak z Nowego Yorku, która dziwnym trafem prowadzi do kogoś powiązanego z PIS. Zdjęcia, jak się później okazało w większości były darmowe to jawne wyciąganie pieniędzy z fundacji. Czyli : SSP-Fundacja- Firma- Komuś pod stołem.

SKOKi - temat rzeka, po Amber Gold rozszerzył kompetencje KNF również na SKOKi- jedna z pierwszych ustaw PIS- cofnięcie kompetencji.

Obajtek był awansowany już po aresztowaniach, gdy miał sprawę w sądzie. Tusk wywalił trzech ministrów zanim sprawa zosatła wyjaśniona, bo wszystko wskazywało, że zarzuty są słuszne.


Oni raczej, teoretycznie, nie byli w stanie "upewnić się" czy Obajtel jest winny czy nie. Dzięki PIS on nawet nie trafił do sądu. Nie było tematu. niewinny człowiek. Dziękujemy.

Jak mylisz, czy obietnica przelania pieniędzy na PNF oraz skierowania strumienia pieniędzy z reklam do odpowiednich mediów oraz kupna mediów lokalnych to była forma zapłaty za wycofanie sprawy z sądu?


Obajtek wiedział, że jest w dupie, jest winny to mogło być najlepsze wyjście z opałów.

MAFIA!!!!

Football news:

Ceferin on the withdrawal of the Premier League clubs from the Super League: We are once again united and moving forward together
Tuchel on the fight for the top 4: Everything is in the hands of Chelsea
Chelsea announced their withdrawal from the Super League last of the Premier League clubs
Six English clubs - Manchester United, Manchester City, Liverpool, Chelsea, Arsenal and Tottenham - intend to return to the Association of European Clubs (ESA) after they decided to withdraw from the European Super League
Super League does not give up: they promise to revise the format in order to return and save football further
Football belongs to the fans. Today, more than ever. Tweet of the day by Gerard Pique
AC Milan and Inter are withdrawing from the Super League