Poland

Sześć goli w Lubinie. Lech ratuje remis w końcówce meczu

Zagbie Lubin zremisowao u siebie z Lechem Pozna 3:3 w meczu 28. kolejki Ekstraklasy - czytamy w Onecie.

Do przerwy Zagbie Lubin prowadzio ju 3:1, ale Lech zdoa w samej kocwce meczu odrobi straty i uratowa punkt - relacjonuje Onet.

Zagbie wyszo na prowadzenie w 8. minucie - w polu karnym Lecha pad Filip Starzyski, ktry chwil pniej zamieni rzut karny na gola otwierajcego wynik spotkania.

W 22. minucie Lech wyrwna - Dani Ramirez obsuy prostopadym podaniem Christiana Gytkjaera, a reprezentant Danii nie mia problemu z pokonaniem bramkarza gospodarzy.

Cztery minuty pniej znw prowadzio Zagbie - Alan Czerwiski wstrzeli pik w pole karne, a Sasa Zivec uderzeniem gow pokona golkipera Lecha.

W 40. minucie karnego, podyktowanego za zagranie rk w polu karnym Woodymyra Kostewycza, na gola ponownie zamieni Filip Starzyski. Zagbie prowadzio 3:1 i wydawao si, e ma ju mecz pod kontrol.

Nadziej na punkt druynie z Poznania przywrci Jakub Kamiski, ktry wykorzysta dogranie Kostewycza i strzaem w dugi rg pokona bramkarza gospodarzy.

Do remisu doprowadzi Dani Ramirez, ktry w 88. minucie wykorzysta rzut karny podyktowany za zagranie rk w polu karnym Lubomira Guldana.

Football news:

Inter will extend their contracts with Handanovic and D'ambrosio until 2022
Pep Guardiola: I would have stayed at Manchester City and in League 2
Manchester United is ready to sell Alexis, Lingard, Smalling, Dalot, Jones and Rojo
Frank Lampard: I expect more from Chelsea, but now the result is most important
Atalanta does not lose 15 matches in a row – 13 wins and 2 draws
Lorient threw one newcomer off a plane and sent another under the water-all for the sake of presentations on social networks
Pasalic scored a hat-trick in the match against Brescia. Atalanta smashes the opponent 6:1