Poland

Szanowny tato, masz prawo, by nie mieć do niczego prawa

pokaż komentarz

@lewackiantypatriota: "Mężczyzna chce zrzec się praw do dziecka-nie ma takiego prawa."

- No to chyba się nazywa odpowiedzialność za swoje czyny?

"Kobieta chce urodzić-ma takie prawo. Kobieta nie chce urodzić ma takie prawo, a ty w jednym i drugim wypadku musisz się dostoswać."

-Może dlatego, że to ona nosi w sobie dziecko, a nie facet?

Dalej mi się już nawet nie chce komentować, bo przedstawiasz sposób myślenia 13 letniego dzieciaka. Kwestia rodzicielstwa, związanych z tym kwestii prawnych, etycznych, biologicznych, społecznych etc. jest tak szeroka i ma tysiące niuansów, których w ogóle nie dostrzegasz. Kompletnie pomijasz w swoim piekle mężczyzn, że na koniec to kobieta zostaje z dzieckiem, alimenty w naszym kraju to fikcja, a chuje uchylają się od płacenia. Sprawdź sobie statystyki odnośnie alimenciarzy, i ilosci samotnych matek w Polsce. A ty jeszcze piszesz jakieś głupoty o tym, że jak to? Facet nie może się zrzec praw do dziecka xD Zejdź na ziemię i zobacz jak wyglądają suche fakty, a nie twoje wymysły.

Owszem, trzeba też powiedzieć, że wiele rzeczy w kwestiach prawnych należałoby poddać pod publiczną ale merytoryczną dyskusję i w niektórych aspektach to prawo zmienić, usprawnić. Tylko, że ciebie merytoryczna dyskusja nie interesuje, bo nawet nie pofatygowałeś się, żeby sprawdzić jakiekolwiek dane związane z tym tematem.

Kończąc już, biologicznie kobiety różnią się od facetów, to one zachodzą w ciążę, ze wszystkimi tego konsekwencjami i przywilejami. Oczekiwanie, że prawo będzie w tym aspekcie jednakowo traktować kobiety i mężczyzn to jakaś aberacja myślowa i nie dostrzeganie różnic biologicznych między płciami.

Football news:

Messi named best striker of 2020, Lewandowski named best nine (ESPN)
Lewandowski on the cancellation Of the Golden ball 2020: Many people know that I had the best season. I'm glad everyone saw it
City had a row with Porto over a report on the website: the Portuguese attacked Pep and Fernandinho, and Silva was accused of racism
Jose Mourinho: I'm 57, very young. I will train for another 10-15 years
Davis is named the best player in Canada in 2020
Iker Casillas: Zidane is great. He has earned the right to coach Real Madrid
Gattuso on Napoli: Almost lost to AZ, although they could have reached the playoffs