Poland

Straty nierentownych kopalń pokrywane będą z budżetu państwa

pokaż komentarz

@kaitracid: A co przyjedziesz do Warszawy biadolić jakim to jesteś biednym górnikiem po stałej pensji, barburce, 13 tce, 14 tce itp?

Zakład ma przynosić dochody a twoja praca ujmijmy to w brutalny sposób jest warta słownie NIC. Czaisz. Podatnik dokłada do tego burdelu a podatnik nie ma absolutnie żądnego powodu, żeby twój burdel utrzymywać. Czegos nie rozumiesz gleboryju?

Załatwcie swoje zwiazki zawodowe i ogarnijcie bajzel. Plus zejdzcie na ziemię z przywilejów nie wiadomo jakich bo żaden normalnie pracujący człowiek nie posiada 13 tek 14 tek itd. Wtedy sobie porozmawiamy. Ale nie. Wam jest ciągle mało. Rok w rok ta sama śpiewka żałosnego gleboryja. Jesteście nieopłacalni i pora to wreszcie pojąć i zamykać te wasze dziury w ziemi. A wy sami brac się do roboty. Przebranżowić się i do pracy.

Prawda jest taka, że jest was tylu ilu jest ale społecznego poparcia macie zero. I społeczeństwo w koncu pokaże wam środkowy palec.

Football news:

Jaka defeated Arsenal and Leicester did not create anything except the goal. We will try to take points from Manchester United
Pirlo about 1:1 with Verona: Juve do not need a slap in the face to Wake up and play intensely
Everton and Liverpool in the top 2 at the end of the round in the Premier League for the first time in 27 years
Arteta about 0:1 with Leicester: I Don't know why the hell our goal was canceled. It is difficult to create space when 10 people are sitting behind the ball line
Rodgers on 1-0 with Arsenal: Leicester deserved to win. Vardy is a world-class player
Juve without Ronaldo could not beat Verona and Crotone in Serie A
Vardy has scored 11 goals in 12 games against Arsenal in the Premier League. Only Rooney has more