Poland

"Stawką tych wyborów jest sama demokracja"

pokaż komentarz

W sumie skopiuję tylko swój wpis, bo chyba nic dodawać nie trzeba.

Teraz chciałem się z was wykopki pośmiać, jakie głupie jesteście. Jak gardzę stonogą za to, jak robi ludzi w balona, tak sto razy bardziej szanuję jego niż prawaka-robaka, a głównie ze względu na jego przepowiednię.

Śmialiście się z KODu, Petru czy Gasiuk-Pihowicz? Nie, z siebie się śmialiście.


Śmialiście z się z Leszkę i konstytucji (otua, hehe, ale beka)? Nie, z siebie się śmialiście.
Śmialiście się z protestów, pisząc ciamajdan? Nie, z siebie się śmialiście.
Tylko o tym jeszcze nie wiedzieliście.

Gardziliście i wyszydzaliście ludzi którzy chcieli bronić między innymi waszych praw? To te prawa władza wyszydza i nimi gardzi.


Atakowaliście opozycję za sprawy nieistotne, ignorując przekręty władzy w sprawach istotnych? Władza jest wam wdzięczna.
Daliście się złapać na kilkuletnią narrację pisowskich gadzinówek, że opozycja potrafi tylko straszyć pisem i przestaliście się pisu bać.
Pisowskie gadzinówki zresztą ochoczo kopaliście, jeżeli tylko łgały na temat homoseksualistów czy imigrantów, żeby podsycać waszą bezsensowną nienawiść.

Dziękuję wam za walne przysłużenie się do wprowadzania ruskich standardów. Władza też wam podziękuje, zaczekajcie tylko na kolejne fale zwolnień, to się przekonacie.

Czy moja pogarda do wykopowych konserw wzrosła od wczoraj? Ani trochę, bo podobnego scenariusza można się było spodziewać od jakiegoś czasu. Przecież neuropa przed tym przestrzegała.

Woleliście się śmiać, że lewaków dupa boli. Tylko nie zauważyliście jednego. Wszystkim rząd zaczął pakować w anus wielkiego dildosa, a tylko wam to sprawiało przyjemność. Teraz boli, bo władza zaczęła tam pakować słoik.

Mam złą wiadomość. Ten słoik pęknie.

pokaż spoiler A wg niektórych już pękł.

Football news:

Smertin got into the Premier League because of Abramovich's kindness: the transfer to torpedo failed, the billionaire sheltered him in Chelsea
Ruediger tries to convince Werner to move to Chelsea
The Prosecutor asks for 6 months in prison for Diego Costa. The forward is accused of non-payment of taxes
Ryan Giggs: Liverpool are an incredible team, they will win the Premier League. As a Manchester United fan, it pains me to say this
Holland will not play with Paderborn due to injury. Dowd is out for the rest of the season
Zorc about 0:1 from Bayern: the Game was equal. We played much better than in Paris or Munich
Sandhausen defender Zhirov: Beer can be brought to us in the locker room. It's normal to drink a bottle with the President