Poland

Standardy obsługi cebulaka przez narodowego dostawcę kopert.

pokaż komentarz

Temat tu jest grubszy. Tam nie ma komu robić za tą kasę. Większość regionów to listonosz pojawia się 1 raz w tygodniu (max.2). Placówki mówią już o tym oficjalnie, że raz w tygodniu bo nie ma komu robić. Listonosz, czyli chłopak w dresach, albo starszy pan w prywatnym samochodzie. To jest ręcz niebezpieczne, bo cała korespondencja Państwowa, urzędowa, sądowa, policyjna itd. idzie tym kanałem. Jeszcze jest jako takie zaufanie co do rzetelności dostawy (bo do czasu już nie), ale jest coraz gorzej i jak to się popsuje to konsekwencje mogą być spore. Covid spadł im z nieba, bo nie muszą doręczać poleconych do rąk własnych, wrzucają do skrzynki, albo awizują.
Dlatego to nie jest news, tylko strukturalna niemoc na dużą skalę.
Był tam jeden prezes, dużo dobrego zrobił, ta informatyzacja itd. No chciał poprzesuwać ludzi bo siedzą i klepią gdzieniegdzie pieczątki od 40 lat tak samo, no to niestety 40 związków zawodowych w tej firmie trzyma status quo, to pierdzielnął papierem i sobie poszedł. Kolejnego musieli wymienić przed wyborami korespondencyjnymi, bo powiedział, że to idiotyzm na ostatnią chwilę takie przedsięwzięcie. Wszedł nowy i pierwsze co powiedział w telewizorze, że oczywiście, że się da ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kto tam normalny pójdzie restrukturyzować takiego kolosa, za psi pieniądz i kłopoty.

Football news:

Bruno picked up 4 Player of the Month awards in 2020. Ronaldo, Henry and Lampard had the same number-but for a career in the Premier League
Lev - the best coach of the decade in the national teams, Deschamps-2nd, Shevchenko-17th (IFFHS)
Head of the Premier League: We ask players not to hug and change their behavior
Milan had rented the midfielder, Torino Meite until end of season with option to buy
Ramos played on painkillers with Athletic due to knee problems
Barcelona's presidential election is scheduled to take place on March 7
Sir Alex Ferguson: Fortunately, I was retired when I watched Liverpool play in the last two years