Poland

Spurek: Koronawirus nie może zawiesić unijnej polityki klimatycznej

  •  

   pokaż komentarz

   @kaganiec_oswiaty: Petru jednak coś wiedział cos umiał. Jak patrzę na jego twarz to jakaś inteligencję widać. Jak patrzę na fotki Spurek to nawet w wikipedii wygląda na niepełnosprawną umysłowo

   źródło: 153px-Dr-Sylwia-Spurek.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   niby tak, ale patrząc co ta baba wygaduje to ona się kwalifikuje na wiecznego mema

   @kaganiec_oswiaty: No ale co takiego wygaduje w linkowanym wywiadzie? Bo tego co jest jej przypisywane w opisie nigdzie tam nie można przeczytać, a to co mówi brzmi dość rozsądnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @gieroj777: inaczej niż w przypadku Jachiry, myślę, że nie wybierali tak świadomie. Ona się rozkręciła dopiero po wyborach. I pokazała szybko wyborcom fuczka oddając legitymację partii. Ona chyba chce założyć niedługo własną... Partię Weganek i Komunistek

  •  

   pokaż komentarz

   @HalBregg: pomijając osobę tej kropki po dr to corocznie ze względu na smog w Polsce umiera 40 tys. osób. Ta epidemia się skończy, a w Polsce cyk palenie śmieciami i 40 tys. osób umarło - tak co roku!

  •  

   pokaż komentarz

   @HalBregg: Wyobraź sobie, że Polska przy ostrożnych szacunkach ma zasoby węgla, które mogą zaspokoić potrzeby energetyczne kraju na jakieś 200 lat. Przy optymistycznych - nawet na 300 lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @RobertKowalski Z drugiej strony ta kropka ma sens. W końcu zgodnie z zasadami ortografii, nie stawia się kropki gdy ostatnia litera skrótu odpowiada ostatniej literze słowa, a doktorka ma ostatnie "a", nie "r".

   @Otter Widzę, że mnie uprzedziłes :D

 •  

  pokaż komentarz

  Prawda jest taka ,że za kilka miesięcy - tacy jak ona w najlepszym przypadku skończą na taczce .

  źródło: Szambowoz_-_a_mobile_septic_tank.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Najważniejszy jest hajs z praw do emisji CO2, gwałcone dojarkami krowy, nienarodzone dziki, kornik oraz zarżnięcie kolorowym wodorem gospodarek mogących zagrozić potędze przemysłowej Niemiec.
  Oczywiście nie bacząc na resztę świata, która nie będzie ograniczana ideologicznymi limitami i nakazami technologicznymi uszytymi na zamówienie koncernów Starej Unii.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Football news:

Matteis de Ligt: Ronaldo is the best player of his generation and a role model
Van der Vaart on Real Madrid: Even if you are Raul or Ronaldo – if you haven't scored in two matches, they want to sell you already!
Koke: Atletico should be declared the winner of the Champions League if the season is not finished. We beat out the champion
Hakimi will return to Real Madrid and extend his contract until 2025
Roma want to extend Smalling's loan for a year with a 14 million Euro buyout commitment
The transfer window in France will open on June 8
Flamengo extended the contract with head coach Jesus for 1 year