Poland

Spłonął kościół wyznawców szatana. Policja szuka sprawców

 •  

  pokaż komentarz

  koleś... 95% satanistów to sataniści ateistyczni dla których satanizm jest podejściem filozoficznym z pogranicza skrajnego hedonizmu. Zainteresuj się tematem zanim zaczniesz pisać co jak powinno wyglądać.
  Pozostałe 4% to gimbo sataniści którzy przechodzą taka fascynację w wieku młodym i z tego szybko wyrastają, i 1% zaburzonych którzy faktycznie w to wierzą.

  @Floyt: koleś XD Możesz podać mi źródło tych danych i proszę abyś pominął sondażownię "danezd*#y".

  sataniści nie wierzą w Szatana, tylko traktują tą fikcyjną postać jako wzór. Oczywiście nie uważają, że jest zły. W Biblii to Jahwe jest czarnym charakterem.

  @Biohazard86: no świetnie. Weź, wytłumacz mi, jak można traktować fikcyjną postać jako wzór? A może Conana Barbarzyńcę też mogliby sataniści traktować jako wzór? Albo Kaczora Donalda?

  I oczywiście, przecież fikcyjna postać może być jaka chce, zła, dobra, w końcu jest fikcyjna. A już truskawką na torcie jest ostatnie zdanie które co ma znaczyć? Skoro w mniemaniu satanistów, szatan jest fikcyjny i nie jest zły, to jakim to procesem myślowym, doszedłeś do wniosku, że Pan Zastępów jest czarnym charakterem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo w Biblii tak napisano? A gdzie napisano, że szatan jest dobry? W biblii satanizmu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • Football news:

  Coach miner Castro about the Europa League: Ready to take on any opponent
  Moreno has 6 goals in his last 5 games for Villarreal
  Coach of Zagreb: In the matches with Krasnodar, we showed how good we are. Only the implementation needs to be worked on
  Ole Gunnar Solskjaer: Manchester United are waiting for three important weeks, matches with Chelsea, Leicester. We are confident in ourselves
  Gattuso on Granada: If Napoli were killing time like this, we would have been smeared in the press
  Dzeko is Roma's top scorer in European competitions. He scored the 29th goal and beat Totti
  Mikel Arteta: We got to give them two goals. Would hate to fly out of the Europa League