Poland

Sośnierz w maseczce "na nosacza" broni katerdry z Młodzieżą Wszechpolską

 •  

  pokaż komentarz

  Połączenie się Korwinistów z Bosakiem sprawiło, że już ani jedni ani drudzy nie będą brani pod uwagę przy kolejnych wyborach przez dotychczasowych wyborców. Bosak może teraz ugrać najwięcej, bo ma szansę przejąć konserwy z PiSu i później dołączyć do Jarka na takich samych zasadach jak Gowin i Ziobro.

  •  

   pokaż komentarz

   @janusz0: Wszystko zależy od sondaży. Jeżeli Bosak i kilku narodowców będzie gwarantować jakiś sensowny wynik w wyborach, to znajdą się na listach PiS, może nie jedynkę, ale ze dwa drugie i trzy trzecie miejsca powinni dostać.

   Korwin standardowo zostanie wy$$$#any i albo nie wystartuje, albo tradycyjnie 1%

  •  

   pokaż komentarz

   @janusz0: nawet jak pozwolą Bosakowi wprowadzić jakichś ludzi to i tak na końcu spuszczą go w kiblu. Co by teraz nie zrobił to politycznie będzie się tylko uwsteczniał. Wszystko na własne życzenie więc żal może mieć tylko do samego siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @janusz0: Ja nadal będę głosował na Konfederację i popieram w 100% to co robią w sejmie. Coś czuję, że większość Wykopków zwiastujących utratę poparcia przez Konfederację nigdy na Konfederację nie głosowało xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Indoktrynator:
   Ci co najwięcej plują to chyba już zapomnieli o pomysłach lewicy na zaoranie nas podatki. Tutaj chodzi o kwestie światopoglądowe, w przypadku gospodarki konfederacja nadal pozostaje wolnościową partią.

  •  

   pokaż komentarz

   @szunis: polecam idiocie oglądnąć film który Dzisiaj leciał w TVP1koło południa produkcji BBC o tytule "Jedna planeta, 7 kontynentów. Australia" i wątek polowania rekinów na ławice ryb. Ten szur choćby się sklonował 1000x to nie dorówna tym rekinom nawet w 1/10 inteligencją. Poza tym film ogromnie polecam, największe wrażenie zrobiły na mnie.... kulisy powstawania przedstawione na koniec i opis kręcenia wątku polowania samicy dingo na kangury, OMG!

  •  

   pokaż komentarz

   @less_is_more: To jest typowo filozoficzny bełkot,ale trudno udowodnić,że tak nie jest.Owszem jesteśmy dziś w stanie zweryfikować zwiększoną aktywność w pewnych rejonach mózgu jednak czy jest to ból faktycznie odczuwany czy tylko i wyłącznie reakcja na bodziec odróżnić (póki co) nie potrafimy.

1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 następna

Football news:

ISCO agent: he wants to try to play in another League
Roberto De Derbi is the new Serie A coaching star. His Sassuolo is the best control team in Italy, but it lacks improvisation
Wayne Rooney: Chelsea and Mourinho wanted to sign me, there were also Real Madrid and Barcelona
Eriksen can go to Real Madrid, ISCO-to Inter as part of the exchange (Sky)
Beckham returned to the cover of FIFA 23 years later. For this, he will get more than paid in real PSG
Barcelona transferred a 5 million Euro bonus to Borussia for Dembele's transfer. Catalans have already paid more than 130 million
Ramos and Benzema out of Real Madrid's bid for the Champions League match with Inter