Poland

Sondaż: Koniec snów o potędze. 59% deklaruje, że nigdy nie zagłosuje na PiS.

 •  

  pokaż komentarz

  @zlotopotoczanin: @splinter96: No niestety jakoś stare baby od Rydzyka miały już 15 lat temu wymrzeć, a ciągle zdobywa on nowe hordy (i to bez nekromancji).

  Ile było takich przypadków, że za młodu się baba pruła po całym osiedlu i aborcja była tak normalną rzeczą jak to, że wstanie rano, a po przekroczeniu magicznej granicy starości... Bum! Wyjec kościelny świętszy od papieża.

  Podejrzewam, że to wina braku jakiejkolwiek oferty dla emerytów na spędzenie reszty życia. Nie ma pracy, jest nuda, znajomi wymierają to zostaje okupowanie kolejek u lekarzy z pierdołami (byleby tylko dostać namiastkę kontaktu z rówieśnikami oraz indywidualnej uwagi od doktora) albo kościółek gdzie może to samo robić tylko, że czasem jakąś naleweczkę zrobi na parafii albo pojedzie na wycieczkę organizowaną przez czarnego.

  Dodajmy do tego biedę przeciętnego emeryta i każda partia dająca socjal z pieniędzy młodych zgarnia całą stawkę.

  Według mnie prawa wyborcze powinni mieć wyłącznie ludzie pracujący w sektorze prywatnym, bo to oni płacą na wszelkich urzędników, funkcjonariuszy i właśnie emerytów.

  Kończysz pracę i idziesz na emeryturę? To tracisz prawa wyborcze na rzecz młodszych. Miałeś 40-50 lat na świadome wybory władz i wychowanie dzieci w taki sposób, żeby o ciebie dbały i np. nie przegłosowały likwidacji emerytur. Każdy miałby wtedy motywację do odpowiedzialnego wyboru, bo jego decyzje zemszczą się za kilkadziesiąt lat.

  Dziś statystyczny emeryt mówi "zaraz i tak umrę, więc dawać hajs". Nawet jeżeli skończy się to zdarciem ostatniej koszuli z czyjegoś wnuka.

  Minęło 30 lat, a komuna wciąż głęboko w Polakach siedzi - "jak dają to brać, jak leją to spieprzać". (╥﹏╥)

  Nieliczne są świeże emerytki jak matka mojej koleżanki, która zaraz ma 60 na karku, a ma "narzeczonego" w wieku 40 lat i dalej lata z nim na dyskoteki oraz wycieczki zagraniczne, bo dobrze oboje wyglądają i mają w dupie kościółki. Inni jej tej mamy zazdroszczą, bo widzą, że ich własne rodzicielki zaczynają wyglądać i ubierać się jak Pawłowicz "bo tak wygodnie".

 • Football news:

  Rummenigge on the Euro: UEFA President thinks it would be wiser to host the tournament in one country
  Nacho will not play with Alcoyano. Real Madrid defender has been in contact with a coronavirus infection
  Cuadrado has recovered from covid and can play with Napoli
  Inter have offered to rent Origi from Liverpool
  Messi, Ronaldo, Neymar, Lewandowski and Ramos-in the symbolic team of the year from the UEFA website
  Berbatov on Bale: He will be returned to Real Madrid if he does not start to show the level that Mourinho expects
  Pogba's time at Manchester United is running out again. The club did not buy a top player, but a beautiful story for social networks, Paul lost the battle for influence to Brun