Poland

Smutne wieści. Nie żyje jedna z gwiazd serialu "LOST: Zagubieni"

pokaż komentarz

@HeavyFuel: To, jak bardzo nie masz pojęcia o czym mówisz, a mimo to uważasz, że powinieneś zabrać głos jest naprawdę przerażające, ale spróbuję odpowiedzieć.

W jaki sposób serial skończył się "zupełnie w oderwaniu od pierwotnej fabuły"? Oczekiwałeś, że zakończy się tak, że oglądając pierwsze dwa sezony zdołasz zgadnąć zakończenie? Nowe sezony dostarczyły nowych części fabuły, więc musiały znaleźć się i na końcu, to oczywiste.

To ten serial piętrzący kolejne wątki po to tylko żeby ich nie wyjaśnić?

Jak już ktoś wyżej napisał, zadaj mi jedno pytanie, na które nie zdołałeś znaleźć odpowiedzi, a ci pomogę.

wzruszające zakończenie, wszyscy idą do nieba, wyspa to transcendentalny czyściec, bla, bla, bla.

:))) Nieważne, że reżyserzy, aktorzy i wszyscy fani mają bekę z ludzi, którzy po tylu latach dalej mówią, że wyspa była czyśćcem, wciąż znajdzie się kolejny :) Obejrzyj serial jeszcze raz, a jeśli wciąż nie zrozumiesz, że wszystko na wyspie wydarzyło się naprawdę, to po prostu wpisz w youtube "lost were they dead the whole time?" i obejrzyj przynajmniej jeden z pierwszych czterech filmików. A potem przeproś :)

Już sam ogrom pracy włożony w laboratoria na wyspie, w sumie wyszło na to że był on dosłownie "po nic"

Laboratoria na wyspie powstały dzięki Dharma, którzy zostali później wymordowani przez rdzennych mieszkańców wyspy. Nie ma za co.

Na ostatni post nawet nie odpowiem, bo tutaj taka bzdura na bzdurze, że musiałbym go cytować w całości i każdą nieprawdę weryfikować. Podejrzewam, że obejrzałeś serial raz 10 lat temu po jeden odcinek na tydzień i się, nomen omen, zagubiłeś. Polecam obejrzeć jeszcze raz, a najlepiej kilka razy, bo niektóre kwestie rozumie się dopiero wtedy. A jeśli chcesz żeby ktoś odpowiedział ci na pytania, na które nie zdołałeś znaleźć odpowiedzi, to wejdź sobie np. na grupę na fb "LOST FANS UNITE!" i wszystko ci wytłumaczą :)

Football news:

Ronald Koeman: Messi scored 18 goals, all the other attacking players scored the same number. He also needs help
President of Atalanta on the refereeing of the match with Real Madrid: It was a shock. The referee is either inadequate, not ready for the Champions League match, or psychologically dependent
Otamendi on Guardiola: A monster. There is nothing better than working with such a coach
Henderson is out until at least April after surgery due to a groin injury
Barca presidential candidate Font on Laporte: The impression that the king is naked, and no one dares to say it
Manchester United still have an Interest in Kunde, but do not want to pay 80 million euros in compensation for the defender of Sevilla
In 2013, the former players of the Russian national team invested more than 200 million rubles in the bank. The money is still not returned