Poland

Skandaliczny materiał TVP. KRRiT zalana skargami wściekłych widzów

pokaż komentarz

@Jariii:
Wy, lewacy, jesteście prawdziwymi mistrzami w dążeniu do cenzury i zamykania ust niepokornym. A to się wymyśli "mowę nienawiści", a to się reaktywuje marksistowski urząd cenzury. A to się będzie tak długo pluło politycznie na żartobliwą uwagę w zwykłym programie krajoznawczym, że na przyszłość nikt nie odważy się robić uwag mogących zostać źle odebranych przez lewactwo. Taka odmiana nędzy politycznej poprawności jaka opanowała USA i cały Zachód. Nie wtrącisz żartu z czarnym w tle, bo zeżre cię sądownie hołota cenzorów. I tak jak kiedyś filmowe gnioty bolszewickie powstawały tylko w Sowietach, tak teraz prym w twórczości gniotów marksistowskich wiedzie USA. We Francji, w Danii, w Holandii, nie zrobisz żartu z muslimów, bo obetną ci łeb i miliony ludzi woli tam nie ryzykować. Tak jak setki milionów ludzi na świecie woli nie kąpać się w oceanach, bo zagrożenie atakiem rekinów istnieje, choć zdarza się tylko kilkanaście lub kilkadziesiąt rocznie.

W dzisiejszej "wolnej' Polsce już nie powstałby film "Seksmisja", bo już na etapie zdjęć lewackie działaczki zrobiłyby histerię, że anty-feministyczny film powstaje za kasę państwową. Taką to mamy dziś wolność w świecie post-chrześcijańskim.

Football news:

Marca made a Grand Declaration of love to Ramos. On the front page-100 reasons to extend Sergio's contract with Real Madrid
Manchester United can invite Tuchel. The coach of PSG is Interested
Napoli stadium renamed in honor of Maradona
The 2021 club world Cup will be held in Japan at the end of the year. 7 teams will play in it
De Bruyne - best attacking midfielder of 2020, Kimmich-Central, mane-winger (ESPN)
Ze Luiz was named the best player of Lokomotiv in November
Zidane has four sons - all football players. How are they doing?