Poland

Rząd szuka ludzi do roboty na Szpitalu Narodowym

  •  

   pokaż komentarz

   @Grzesion: @boromeusz: w dupie mam wasze minusy ale napiszę co myślę - lekarze pracują za nieźle pieniądze ale ludzie tam robią coś naprawdę konkretnego "za normalne pieniądze" a po tym stadionie biegali piłkarze którzy zarabiają miliony na kopaniu nogą w piłkę... Świat staną na głowie...

  •  

   pokaż komentarz

   @Grzesion: Pfff, kolego biznes się kręci, w końcu ktoś musiał stworzyć stronę internetową, ktoś będzie musiał dostosować narodowy, a i Bońkowi się coś skapnie ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

   Przecież możnaby przekształcić szkoły do tego przystosowane, albo szpitale prawie ukończone, ale wtedy nikt by nie zarobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   A ta co krzyczała "Niech jadą" pewnie będzie na rekrutacjach aby zniechęcić ludzi. W końcu nie chodzi o to aby coś ukończyć tylko aby budować, budować, budować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @no_49: na pierwszą linię, do najbardziej chorych. Polscy politycy są tak odrealnieni że nie mają pojęcia jak wygląda życie, praca, a w tym wypadku choroba. Potem ktoś taki mówi że 6000 to zarabia nieudacznik, weź kredyt zmień pracę albo inne zapieprzanie za miskę ryżu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Grzesion: I powiem szczerze serce mi pęka jak myślę o tych, którzy w ostatnim stuleciu oddali życie za Polskę i wolność. Jakby zobaczyli o co walczyli, do czego doprowadzono to dwa razy zweryfikowali by czy warto poświęcać się dla takiej przyszłości. Dla kraju rządzonego przez pazerne świnie pracujące dla siebie. A zwykli pracujący ludzie cierpią.

  •  

   pokaż komentarz

   wystarczy zamknięte sanatoria przekształcić na szpitale zakaźne. Przypominam, ze każdy pokój posiada łazienkę a każde piętro ma dyżurujące pielęgniarki i lekarza. No cóż, ale tu by nie dali rady robić żadnych przekrętów.

  •  

   pokaż komentarz

   Potem ktoś taki mówi że 6000 to zarabia nieudacznik,

   @Grzesion: Weź już nie zmyślaj, bo Bieńkowska mówiła o podsekretarzach stanu - zatrudnionych w ministerstwach specjalistach i moim zdaniem miała rację. Za 6000 w Warszawie na takim stanowisku robi tylko debil albo złodziej, który prawdziwą kasę dostaje od lobbystów.

  •  

   pokaż komentarz

   Jakie wynagrodzenie przewidują

   @Nox_: koleś oni szukają wolontariuszy, o jakim wynagrodzeniu Ty mówisz.

   Poza tym szukacie taniej sensacji? W DE i UK jak powstawały szpitale to też szukali wolontariuszy, normalna sprawa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nox_: @przekret512:

   Powiedzmy sobie szczerze. Praca tam to będzie zapieprz a nie plotkowanie przy kawusi 8h w korpo. Chętni medycy nie pójdą tam dla pieniędzy (bo prywatnie można zarobić tyle żeby spoko żyć bez stresu) tylko z pobudek zupełnie innych typu dziejowa misja pomagania chorym na covid albo chęć sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach.


   Z tym wynagrodzeniem to nieźle polecieliście, o ile u mnie w IT powoli robi się to standard tak z tego co słyszałem od ludzi z innych branż to rzadkość. Zakres obowiązków? No to wracamy do tego że to nie będzie korpo gdzie jesteś odpowiedzialny za przekładanie papierków z tego stosu na ten i tylko za to.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nox_: Moja znajoma pielęgniarka która pracowała w zakaźnym z pacjentami covid jeszcze nie dostała pieniędzy za nadgodziny w kwietniu i maju... Także co oni mogą zaoferować, jak jeszcze tym co pracują nie zapłacili?
   No ale na BOMBELKI co miesiąc nie ma opóźnień... (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  •  

   pokaż komentarz

   @drMuras no może mogli napisać prawdę, że mają olbrzymie braki ale robią co mogą, zapraszają wszystkich chętnych do pracy i że to wielka misja i moment narodowej solidarności.

   A oni k###a napisali jakby to była praca w korpo, a nie w umieralni, bez sprzętu, podstawowego wyposażenia i środków ochrony xD no ale pełna ciekawych i wyjątkowych wyzwań xD szukają ludzi w pasja i pełnych entuzjazmu, jeszcze zabrakło że zespół dynamiczny xDD

  •  

   pokaż komentarz

   @GrzegorzPorada: normalna? Serio? Zawalasz wszystko co się da a później wołasz wonotariuszy do pracy przy pandemi? Zero honoru i nic więcej. I żeby nie było że marudzę dla zasady bo jeżeli działania byłyby dobrze skoordynowane itd. to inaczej a nie przed wyborami wołają że wirus już niegroźny a jak groźny to wonotariusze pomogą

 •  

  pokaż komentarz

  Rozmawiałem z uznanym specjalistą profesorem medycyny i on uważa, że to wspaniała inicjatywa, a rząd ma sytuację pod kontrolą. Załączam zdjęcie profesora.

  źródło: Clipboard01.jpg

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna

Football news:

Maradona was buried near Buenos Aires next to his parents
Mourinho on Maradona: We can find his football on Google, but we won't find Diego there. I miss him
Fabio Capello: against such a mediocre Real Madrid, Inter could have played better
Ibrahimovic met with the Swedish national team coach in Milan
Тот Tottenham midfielder Winks scored from 49 yards. This is the 3rd result in the Europa League, all - in this draw
This miss will hurt all men: Molde player missed from half a meter and drove into the bar
Mikel Arteta: I am Very happy with Pepe's game against Molde. Arsenal played well overall