Poland

Różal potraja stawkę za wydanie zwyrodnialca, który katował i zakopał psa

  •  

   pokaż komentarz

   @xblackwidowx tak naprawdę miłość do zwierząt nie zawsze idzie w parze z byciem dobrym tak ogólnie. Fajnie było to przedstawione z Rodzinie Soprano, gdzie Tony Soprano rozkleja się na wieść, że jego koń zginął w pożarze, a jednocześnie nie ma problemów ze zlecaniem zabójstw nawet członków swojej rodziny. Ogólnie też na jakiejś stronie znalazłam, że niechęć do ludzi połączona z miłością do zwierząt może wynikać z zaburzeń lękowych - typu - boję się zaufać ludziom, bo mogą mnie skrzywdzić, wyśmiać, a zwierzę dobrze traktowane będzie Cię kochać i jest to bezpieczne.

   Podsumowując, kocham zwierzątka i trzeba dbać o ich prawa, natomiast zbytnie zafiksowanie na punkcie zwierząt z jednoczesną pogardą dla ludzi to moim zdaniem syndrom jakiegoś poważniejszego problemu. (A pisze to bo widziałam kiedyś jakiś filmik z Różalem jak mówił, że ludzie ku*wy itp a zwierzęta zajebiste; nie wiem czy on tak cały czasu utrzymuje bo nie śledzę jego twórczości internetowej).

  •  

   pokaż komentarz

   @Catttwoman: celebryci maja nasrane w glowe - czesto te stowarzyszenia te zwierzeta zwyczajnie kradna, spodoba im sie zwierze to ci zabiora bo np pies jest na lancuchu

   nie ma kasy na zdrowe konie to zabierze komus a debile jeszcze mu sie zrzuca na siano bo on dobre serduszko ma

  •  

   pokaż komentarz

   @xblackwidowx: Bo to patus. Ma serce dla zwierząt ale nienawidzi np katolików. To w ogóle jest chore.
   Natomiast robi sobie taką otoczkę, że często nienawistne wypowiedzi są szybko usuwane. Ale takie akcje jak te to go promują latami.

  •  

   pokaż komentarz

   Fajnie było to przedstawione z Rodzinie Soprano, gdzie Tony Soprano rozkleja się na wieść, że jego koń zginął w pożarze, a jednocześnie nie ma problemów ze zlecaniem zabójstw nawet członków swojej rodziny.

   @Catttwoman: ja bym mógł wymienić personalia kilku pań "kochających pieski i kotki" a gnębiących swoich byłych mężów i własne dzieci nawet (ograniczanie praw ojca itp.).

  •  

   pokaż komentarz

   @powsinogaszszlaja a czym kieruje się według Ciebie? Tak ogólnie działa ewolucja i dobór naturalny, zwierzęta towarzysze ludzi typu pies czy kot wyewoluowały w taki sposób, by być ludziom potrzebne. Zaspokajać ich potrzeby nie tylko fizyczne typu łapanie myszy/pilnowanie domu ale też emocjonalne - bycie słodkim towarzyszem. Dlatego też "słodkie rasy psów" mają takie mordki i duże oczka, a koty miauczą a podobny sposób do płaczu dziecka. I nie zrozum mnie źle, to jest super, uwielbiam zwierzęta, mam dwa koty :) ale one od nas dostają jedzenie, poczucie bezpieczeństwa - a my towarzysza, ukojenie psychiczne :) z innymi zwierzętami tez tak jest, w najlepszym przypadku mogą nas ignorować lub się nas bać, w najgorszym możemy zostać ich obiadem.

  •  

   pokaż komentarz

   Taaa, i dlatego z uśmiechem zatłucze kijem bejsbolowym tego, który pieskowi zrobił kuku :)

   @slx2000: Bo typ który dla zabawy zabił zwierza, nie zalicza się do ludzi, zwierząt ani podludzi. Zalicza się do miazgi.

  •  

   pokaż komentarz

   Taaa, i dlatego z uśmiechem zatłucze kijem bejsbolowym tego, który pieskowi zrobił kuku :)

   @slx2000: "oko za oko, ząb za ząb". Inna sprawa że jak to bywało w przeszłości ktoś kto znęcał sie na zwierzętami i pozostawał na wolności z czasem zaczął robic to samo z ludźmi, każdy madry Twojego pokroju ma takie zdanie do czasu aż jakiś psychol zabije mu kogoś z rodziny lub rzuci się na niego samego.

   Śmieć który znęca sie nad żywą niewinną istotą od razu przestaje podlegać pod jakiekolwiek moralne zasady.

   To tylko kwestia czasu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Catttwoman: Sam znam tak zwanego fightera MMA, który nie miał problemu z skatowaniem w lesie jakiegoś dzieciaka, a FB ma zaj!?$nego samymi akcjami na rzecz zwierząt - tylko dlatego iż wie , że laski kręci taki łobuz z wielkim sercem dla piesków i kotków. Nie mówię, że to reguła, ale tak też bywa.

  •  

   pokaż komentarz

   Dokładnie, zwięrzęta też Cię nie skrzywdzą chyba że w samoobronie.

   @Bonuss: Chyba jeszcze nie miałeś komunii i niezbyt wiele widziałeś. Jak dorośniesz podeślę Ci nagrania zwierząt które nie zabijają dla jedzenia a do tego pastwią się nad swoimi ofiarami. I nie zrzucisz tego na ludzi bo nie piszę o pit-bullach

 •  

  pokaż komentarz

  Czy to w ogóle legalne, żeby wystawiać nagrodę za czyjąś głowę? Co to k#[email protected], dziki zachód? Cymbałowi Różalskiemu się coś poprzestawiały w łbie od tego [email protected][email protected]!ania się w klatce.

  •  

   pokaż komentarz

   @Super_Klucha: Nie bronie zwyrodnialca, który skatował tego psa. Chce zwrócić tylko uwagę, że [email protected]!y pokroju Różalskiego myślą, że sami mogą stanowić prawo i wykonywać wyroki tylko dlatego, że mają trochę więcej pieniędzy od pozostałych obywateli. Od tego jest policja, prokuratura i sąd, a nie gówno-celebryci.

  •  

   pokaż komentarz

   Od tego jest policja, prokuratura i sąd, a nie gówno-celebryci.

   @Kosmiczny_byk: ty to chyba żyjesz w jakiejś wirtualnej rzeczywistości myślac że oni będą chcieli się w ogóle takimi sprawami zająć, a nawet jeśli będą chcieli to bardziej ogranicza ich prawo i wiecej papierkowej roboty niż to warte stad też często polega się na osobach trzecich. Zmienisz zdanie jeśli keidys tobie coś sie stanie a państwowe instytucje będą miały to w dupie

  •  

   pokaż komentarz

   Teraz walka z czasem,żeby spotkać się z tym czymś szybciej,niż szybko i porozmawiać o nawróceniu się,zanim zaczną z nim rozmawiać organy ścigania.

   @gdziemojdres:

   Noo właśnie chyba chciałby mu zrobić krzywdę

   @FeyNiX: Tak, najlepszym rozwiązaniem na powolny wymiar sprawiedliwości są samosądy. Mentalność piętnastowiecznego chłopa polującego na czarownice.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kosmiczny_byk: nie czytalem calosci. przyznaje sie do bledu. wybacz.
   Różal to jednak debil jest, zeby publicznie takie rzeczy mowic. nie ocenia sie ksiazki po okladce, ale w jego wypadku "z zewnatrz brudnopis, w srodku jeszcze gorzej"

  •  

   pokaż komentarz

   @Kosmiczny_byk: ty to widać ze jednak ograniczony jesteś. Poza tym wskaż mi gdzie jest napisane i jakikolwiek przypadek tego typu akcje gdzie Różal lub inni rzeczywiście dopuszczali się tego żeby obic komus ryja, zwykle jest to tylko medialnym krzykiem by zmobilizować ludzi aby wydali typa a sam Różal bardziej chce go zastraszyć i doprowadzić pod sąd niż obić mu ryja a tego typu zagrywki mają psychologiczny cel ponieważ następnym razem u reszty wzbudzi strach przed tego typu zachowaniami.

   Za bystry to ty nie jesteś

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Football news:

Eric Dyer: Mourinho knows how to light a fire inside players
Blanc is a priority option for Valencia. In the list of candidates, Marko Silva and Quique Flores
Former Spartak goalkeeper Mitryushkin trains with Monaco (Sport-Express)
Javier Tebas: Real Madrid can make a call about the referees 20 minutes after the match – it's not healthy for all the refereeing
Maurizio Sarri: One day, Higuain needs to be pampered, the other-nailed to the wall
Captain Huesca's armbands-a textbook on the history and geography of Spain
Barcelona denied organizing attacks on its players in social networks