logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

Różal potraja stawkę za wydanie zwyrodnialca, który katował i zakopał psa

  •  

   pokaż komentarz

   @xblackwidowx tak naprawdę miłość do zwierząt nie zawsze idzie w parze z byciem dobrym tak ogólnie. Fajnie było to przedstawione z Rodzinie Soprano, gdzie Tony Soprano rozkleja się na wieść, że jego koń zginął w pożarze, a jednocześnie nie ma problemów ze zlecaniem zabójstw nawet członków swojej rodziny. Ogólnie też na jakiejś stronie znalazłam, że niechęć do ludzi połączona z miłością do zwierząt może wynikać z zaburzeń lękowych - typu - boję się zaufać ludziom, bo mogą mnie skrzywdzić, wyśmiać, a zwierzę dobrze traktowane będzie Cię kochać i jest to bezpieczne.

   Podsumowując, kocham zwierzątka i trzeba dbać o ich prawa, natomiast zbytnie zafiksowanie na punkcie zwierząt z jednoczesną pogardą dla ludzi to moim zdaniem syndrom jakiegoś poważniejszego problemu. (A pisze to bo widziałam kiedyś jakiś filmik z Różalem jak mówił, że ludzie ku*wy itp a zwierzęta zajebiste; nie wiem czy on tak cały czasu utrzymuje bo nie śledzę jego twórczości internetowej).

  •  

   pokaż komentarz

   @Catttwoman: celebryci maja nasrane w glowe - czesto te stowarzyszenia te zwierzeta zwyczajnie kradna, spodoba im sie zwierze to ci zabiora bo np pies jest na lancuchu

   nie ma kasy na zdrowe konie to zabierze komus a debile jeszcze mu sie zrzuca na siano bo on dobre serduszko ma

  •  

   pokaż komentarz

   @xblackwidowx: Bo to patus. Ma serce dla zwierząt ale nienawidzi np katolików. To w ogóle jest chore.
   Natomiast robi sobie taką otoczkę, że często nienawistne wypowiedzi są szybko usuwane. Ale takie akcje jak te to go promują latami.

  •  

   pokaż komentarz

   Fajnie było to przedstawione z Rodzinie Soprano, gdzie Tony Soprano rozkleja się na wieść, że jego koń zginął w pożarze, a jednocześnie nie ma problemów ze zlecaniem zabójstw nawet członków swojej rodziny.

   @Catttwoman: ja bym mógł wymienić personalia kilku pań "kochających pieski i kotki" a gnębiących swoich byłych mężów i własne dzieci nawet (ograniczanie praw ojca itp.).

  •  

   pokaż komentarz

   @powsinogaszszlaja a czym kieruje się według Ciebie? Tak ogólnie działa ewolucja i dobór naturalny, zwierzęta towarzysze ludzi typu pies czy kot wyewoluowały w taki sposób, by być ludziom potrzebne. Zaspokajać ich potrzeby nie tylko fizyczne typu łapanie myszy/pilnowanie domu ale też emocjonalne - bycie słodkim towarzyszem. Dlatego też "słodkie rasy psów" mają takie mordki i duże oczka, a koty miauczą a podobny sposób do płaczu dziecka. I nie zrozum mnie źle, to jest super, uwielbiam zwierzęta, mam dwa koty :) ale one od nas dostają jedzenie, poczucie bezpieczeństwa - a my towarzysza, ukojenie psychiczne :) z innymi zwierzętami tez tak jest, w najlepszym przypadku mogą nas ignorować lub się nas bać, w najgorszym możemy zostać ich obiadem.

  •  

   pokaż komentarz

   Taaa, i dlatego z uśmiechem zatłucze kijem bejsbolowym tego, który pieskowi zrobił kuku :)

   @slx2000: Bo typ który dla zabawy zabił zwierza, nie zalicza się do ludzi, zwierząt ani podludzi. Zalicza się do miazgi.

  •  

   pokaż komentarz

   Taaa, i dlatego z uśmiechem zatłucze kijem bejsbolowym tego, który pieskowi zrobił kuku :)

   @slx2000: "oko za oko, ząb za ząb". Inna sprawa że jak to bywało w przeszłości ktoś kto znęcał sie na zwierzętami i pozostawał na wolności z czasem zaczął robic to samo z ludźmi, każdy madry Twojego pokroju ma takie zdanie do czasu aż jakiś psychol zabije mu kogoś z rodziny lub rzuci się na niego samego.

   Śmieć który znęca sie nad żywą niewinną istotą od razu przestaje podlegać pod jakiekolwiek moralne zasady.

   To tylko kwestia czasu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Catttwoman: Sam znam tak zwanego fightera MMA, który nie miał problemu z skatowaniem w lesie jakiegoś dzieciaka, a FB ma zaj!?$nego samymi akcjami na rzecz zwierząt - tylko dlatego iż wie , że laski kręci taki łobuz z wielkim sercem dla piesków i kotków. Nie mówię, że to reguła, ale tak też bywa.

  •  

   pokaż komentarz

   Dokładnie, zwięrzęta też Cię nie skrzywdzą chyba że w samoobronie.

   @Bonuss: Chyba jeszcze nie miałeś komunii i niezbyt wiele widziałeś. Jak dorośniesz podeślę Ci nagrania zwierząt które nie zabijają dla jedzenia a do tego pastwią się nad swoimi ofiarami. I nie zrzucisz tego na ludzi bo nie piszę o pit-bullach

 •  

  pokaż komentarz

  Czy to w ogóle legalne, żeby wystawiać nagrodę za czyjąś głowę? Co to k#[email protected], dziki zachód? Cymbałowi Różalskiemu się coś poprzestawiały w łbie od tego [email protected][email protected]!ania się w klatce.

  •  

   pokaż komentarz

   @Super_Klucha: Nie bronie zwyrodnialca, który skatował tego psa. Chce zwrócić tylko uwagę, że [email protected]!y pokroju Różalskiego myślą, że sami mogą stanowić prawo i wykonywać wyroki tylko dlatego, że mają trochę więcej pieniędzy od pozostałych obywateli. Od tego jest policja, prokuratura i sąd, a nie gówno-celebryci.

  •  

   pokaż komentarz

   Od tego jest policja, prokuratura i sąd, a nie gówno-celebryci.

   @Kosmiczny_byk: ty to chyba żyjesz w jakiejś wirtualnej rzeczywistości myślac że oni będą chcieli się w ogóle takimi sprawami zająć, a nawet jeśli będą chcieli to bardziej ogranicza ich prawo i wiecej papierkowej roboty niż to warte stad też często polega się na osobach trzecich. Zmienisz zdanie jeśli keidys tobie coś sie stanie a państwowe instytucje będą miały to w dupie

  •  

   pokaż komentarz

   Teraz walka z czasem,żeby spotkać się z tym czymś szybciej,niż szybko i porozmawiać o nawróceniu się,zanim zaczną z nim rozmawiać organy ścigania.

   @gdziemojdres:

   Noo właśnie chyba chciałby mu zrobić krzywdę

   @FeyNiX: Tak, najlepszym rozwiązaniem na powolny wymiar sprawiedliwości są samosądy. Mentalność piętnastowiecznego chłopa polującego na czarownice.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kosmiczny_byk: nie czytalem calosci. przyznaje sie do bledu. wybacz.
   Różal to jednak debil jest, zeby publicznie takie rzeczy mowic. nie ocenia sie ksiazki po okladce, ale w jego wypadku "z zewnatrz brudnopis, w srodku jeszcze gorzej"

  •  

   pokaż komentarz

   @Kosmiczny_byk: ty to widać ze jednak ograniczony jesteś. Poza tym wskaż mi gdzie jest napisane i jakikolwiek przypadek tego typu akcje gdzie Różal lub inni rzeczywiście dopuszczali się tego żeby obic komus ryja, zwykle jest to tylko medialnym krzykiem by zmobilizować ludzi aby wydali typa a sam Różal bardziej chce go zastraszyć i doprowadzić pod sąd niż obić mu ryja a tego typu zagrywki mają psychologiczny cel ponieważ następnym razem u reszty wzbudzi strach przed tego typu zachowaniami.

   Za bystry to ty nie jesteś

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Themes
ICO