Poland

Puchar Anglii: Tottenham męczył się z drugoligowcem

Stadion Wycombe Wanderers

DipsyDave, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons

Jeszcze piêæ minut przed koñcem regulaminowego czasu gry meczu IV rundy Pucharu Anglii Tottenham tylko remisowa³ z drugoligowym Wycombe Wanderers 1:1. Ostatecznie jednak "Koguty", dziêki zabójczemu finiszowi, wygra³y 4:1 - czytamy w Onecie.

To nie pierwszy raz, gdy Wycombe sprawi³o problem Tottenhamowi - cztery lata temu "Koguty" wyeliminowa³y tê dru¿ynê z rozgrywek dopiero po golu w doliczonym czasie - przypomina Onet.

W poniedzia³kowym meczu Wycombe wysz³o na prowadzenie w 25. minucie po golu Freda Onyedinmy.

Do wyrównania doprowadzi³ tu¿ przed koñcem I po³owy Gareth Bale.

Potem, mimo przewagi ekipy z Londynu, pi³ka d³ugo nie chcia³a wpaœæ do bramki gospodarzy. Niemoc strzeleck¹ prze³ama³ w 86. minucie Harry Winks, który doskoczy³ do odbitej futbolówki i strza³em sprzed pola karnego da³ prowadzenie goœciom.

Wycombe dobi³ rezerwowy Tanguy Ndombele, który pokona³ bramkarza gospodarzy w 87. i 90. minucie.

Football news:

Fonseca about Europa League: Roma wants to go as far as possible
The draw for the 1/8 final of the Europa League will begin at 15:00
15 main stories of our football: Evseev flies in ski boots, Shirokov in a long binge, Galitsky on the treadmill finds Pereira
Oyarzabal first scored a penalty for Sociedad in a match with Manchester United. He has 16 goals from the point
Pioli about Milan in the 1/8 finals: Winning the Europa League gives you a ticket to the Champions League
Coach miner Castro about the Europa League: Ready to take on any opponent