Poland

Prof. Strzembosz: Minister Ziobro nie ma nic do powiedzenia na temat uchwały SN

pokaż komentarz

Co ma piernik do wiatraka, że statystyczny sędzia ma 35-40 lat, skoro tego statystycznego sędziego wybierał sędzia, który statystycznym był 50-60 lat temu?

@RafonRafonEssa: Wiesz co trzeba zrobić, żeby zostać sędzia w Polsce? Wiesz, jaka jest do tego ścieżka? Bo chyba nie. Taka logika to odbierz prawa wyborcze wszystkim co urodzili się przed 1989 r. bo tacy ludzie "ideologicznie" są komunistami (ty tego w żaden sposób nie udowadniasz w stosunku do sędziów więc ja tak samo napisze). I ci ludzie urodzeni przed 1989 rokiem wybrali nam Kaczyńskiego xD. Odkomunizować elektorat!

Serio, mówienie, że jest CACY, tylko dlatego, że nastapiła wymiana rocznikowa a nie ideologiczna, to manipulacja i ty chyba dobrze o tym wiesz.


To wyp%[email protected]%$my wszystkich lekarzy z kraju bo "wybierali" ich lekarze komunistyczni. Nastąpiła wymiana rocznikowa, a nie ideologiczna xD. A na serio, jesteś w stanie udowodnić te pierdy? Daj mi jakies cytaty uzasadnień z sądów rejonowych które wskazywałyby nie wiem, że są rozstrzygają spory cywilne na zasadzie własności społecznej. Taka to rozmowa xD