Poland

Prof. Simon: 60 tyś ludzi zmarło już z braku dostępu do służby zdrowia.

pokaż komentarz

@slx2000: to co piszesz jest nieprawdą. nie, niczego nie nakręcał. jest wirusologiem i zwracał uwagę na niebezpieczeństwo płynące z zrażenia nowym wirusem.

wbij sobie do głowy, że dla ludzi chorych przewlekle zarażenie dodatkowo covid19 byłoby ogromnym problemem, więc bagatelizowanie covid19 (choćby nazywając działania mające na celu zatrzymanie jego szerzenia, które TY nazywasz koronaspierdoleniem) jest miarą nieodpowiedzialności.

takie osoby, które bagatelizują covid19, jednocześnie podnosząc argment że ludzie teraz pozbawieni są w dużej części opieki zdrowotnej (co JEST skandalem) są szkodnikami. są fałszywie troszczącymi się o dobro innych ludzi populistami.

a jeśli chodzi o "puste szpitale" to jest to w połowie kłamstwo. dlaczego? bo puste są szpitale tymczasowe. natomiast - co może być zaskoczeniem - same szpitale nie leczą. my nie mamy dodatkowych medyków! mamy tych, których mieliśmy na początku epidemii. nikt nowy się tu nagle nie pojawił.

jeśli system był niewydolny od lat, a jedynie "pudrowano trupa" to czego oczekujesz w momencie większego jego obciążenia? wytłumacz mi proszę, bo zachowujesz się jakbyś nie widział powiązań przyczynowo-skutkowych.

Football news:

Alaba wants to play in midfield at a new club. This condition he put forward to Real Madrid and PSG
Leonardo: A decision on Mbappe's contract will be made soon. We also talk to Neymar, it's a pleasure to deal with him
Eric Bailly: If you ask me: Messi or Ronaldo?, I will say: Ramos. One of the best in the history of football
The head of Kick It Out Toxic masculinity in football is the problem. Some consider it normal to lash out at the family after the defeat of their team
Gladbach held off Pep's attack, but City's game without the ball is power. A bonus was the Bernard - he played as Gundogan
City have a lot of money to buy a lot of incredible players. Guardiola joked about the reasons for the winning streak
First, Zidane famously outsmarted Gasperini with a no-striker scheme. And then there was a deletion-and confused the plans of both teams