Poland

Prof. David Engels: Twierdza Polska

@IIGuardianII: Wyimaginowanymi wrogami są: "biała supremacja", "męski szowinizm", rasiści, faszyści, "skrajna prawica", "prawicowy populizm" - cały ten zestaw lewicowej nowomowy.

To są wyimaginowani wrogowie stworzeni na potrzeby wzbudzenia ducha walki w nowym proletariacie, w nowej "klasie robotniczej": kobietach (feminizm), murzynach (blm), mniejszościach seksualnych (lgbt). O ile robotnik mógł przestać być robotnikiem, a więc przestać być członkiem klasy robotniczej, o tyle kobiety, murzyni i geje/lesbijki nie przestaną być tym, kim są. Wystarczy więc wtłoczyć do ich głów poczucie bycia prześladowanym, "dyskryminowanym", poczucie zagrożenia, a następnie wskazać kto jest wrogiem.

Nie jest przypadkiem, że w całym świecie zachodu funkcjonują tzw. "organizacje pozarządowe", które realizują w dokładnie ten sam sposób określony program polityczny, którego elementami są: postawy antychrześcijańskie (ze szczególnym, czasem wręcz fanatycznym antykatolicyzmem), promocja multi-kulti, lgbt, stręczenie "seksedukatorów", gender, jakieś szkolenia antifiarzy, akcje afirmacyjne dla kobiet, wprowadzanie cenzury (mowa nienawiści), donoszenie do sądów (wszystkie te Ośrodki Monitorowania...). Nie chcę tutaj używać nazwiska Soros, bo jest zupełnie zużyte, a poza tym nie sam jeden Soros jest na świecie, ale to dzieje się we wszystkich krajach zachodu - ten sam model, modus operandi, a więc nie jest to przypadek, a działanie programowe.

Czy rozróba w USA nie przypomina rewolucji komunistycznej w małej skali? Czy nie jest to zapowiedź tego, co nas czeka w przyszłości? Nie powinniśmy jako Polacy odwracać głowy w przekonaniu, że to Francja, Niemcy, USA, bo u nas cały ten wymieniony wyżej zestaw przybiera na sile, czemu ulega rząd.

źródło: youtube.com

Football news:

Raheem sterling: Looking for tickets to Lisbon. From the 10th to the 24th. Retweet if you can help
Pep Guardiola: Gabriel is the best player of matches with Real Madrid
Three heroes of Lyon in the match with Juve – among them the defender, whom the fans drove in the fall
Manchester City and Lyon will meet in the 1/4 final of the Champions League on August 15 at Jose Alvalade
Photo of Pep and Zizou – just a gift for Showsport users
Ronaldo was eliminated so early from the Champions League for the first time in 10 years, although he tried very hard – in the playoffs for Juve, only he scores
Rudi Garcia: to Pass Juventus is a feat. The most pleasant defeat in my career