Poland

Prawa osób LGBT są już oficjalnie priorytetem polityki zagranicznej USA

pokaż komentarz

dlaczego wogóle kwestia upodobań seksualnych jest najważniejszą sprawą dla świata, polityki i wogóle życia

@UmCykCyk: kwestia upodobań nie jest, ale są nią prawa człowieka i przeciwdziałanie dyskryminacji osób LGBT. W ogóle zabawne, że zadajesz to pytanie w stronę równościowców, bo tak naprawdę to powinno być kierowane do konserw. Bo to niestety konserwy prowadzą agresywną retorykę wymierzoną w stronę osób LGBT, a liberałki chcą tylko równouprawnienia. Dajcie im w końcu te związki partnerskie i serio miejmy już tę całą gównianą dyskusję za sobą, szczególnie, że nie ma żadnych sensownych argumentów, żeby tego nie robić.

Dlaczego normalni ludzie mogą się tym cieszyć w zaciszu swoich sypialni a aktywiści LGBT muszą epatować wszystkich dookoła swoimi seksualnymi zwyczajami?

No tak, bo heterycy nie rozmawiają ze sobą o seksie, nie chodzą ze sobą za rękę, nie całują się w miejscach publicznych, nie ma stron typu onlyfans, gdzie laski rozbierają się za siano, strip clubów, czy w końcu porno nie stało się w zasadzie elementem popkultury, co?

Heterycy epatują swoją seksualności non stop, dlatego, że mogą albo dla kasy. I jakoś tego za bardzo nikt nie krytykuje, a jak już, to nie dotyczy to samej "heteryckości" zjawiska. W przypadku LGBT głupie wątki w serialach są przedmiotem ożywionej debaty i teorii spiskowych xD

Normalni ludzie cieszą się pełnymi prawami, a ich związki nie są narażone na ostracyzm społeczny, mogą być otwarcie heteroseksualni i nie spotka ich z tego tytułu żadna przykrość. W przypadku osób LGBT sytuacja jest zgoła inna, wciąż dla wielu ludzi homoseksualizm to zboczenie, wynaturzenie, dewiacja, grzech itd. itp. Na co dzień, w spotykają się z niewybrednymi, kłamliwymi komentarzami na swój temat. Dużo osób cierpi przez to psychicznie, nie może czuć się komfortowo będąc sobą.

Dopóki postulaty równościowe nie zostaną spełnione, walka będzie trwała i jest to walka, którą konserwatywna prawica przegra, o czym wszyscy dobrze wiemy, przyznał to nawet uberkatol Terlikowski. Tak więc po co się męczyć, po co przedłużać nieuniknione, po prostu dajcie związki partnerskie + adopcję i nie szczujcie na ludzi z powodu tępych fobii, to będziemy w końcu mogli znaleźć inne tematy do ożywionych dyskusji, bo ten już pomału zaczyna być farsą.

Football news:

Lingard scored 8 goals in the Premier League season, repeating his personal best
Antonio Conte: Inter have grown a lot in all aspects in two seasons
Vazquez will miss the rest of Real Madrid's season. He has a sprained cruciate ligament
Mesut Ozil: Real Madrid are the favourites for the La Liga title. Benzema - the best striker of the championship
Bixant Lizarazu: Benzema is one of the best players in the history of French football
A cautious line-up hurt Barca in the first half and forced them to go all-in. Second half = fun
Messi does not score against Real Madrid after Ronaldo's departure to Juve. In the last clasico before the transfer, both scored