Poland

Praktyczne porady do Heroes of Might & Magic III

pokaż komentarz

To może cyklopy? Panowie, powiedzcie sami, kto temu jednookiemu [email protected] dał te kamienie? Ktoś powiedział „masz i rzucaj” zapomniał tylko powiedzieć „bądź płodny i rozmnażaj się w zamku”. k##%a 2 przyrostu w tygodniu? Serio? Ale to i tak ja mu kupisz tą jego [email protected]ą w kosmos grotę nie wiadomo czemu za kryształy…

Uruk rzuca c$%?$wo i tylko jeden raz, hogoblin ginie szybciej niż chodzi, org stoi i rzuca rękę śmierci… k##%a weź na siebie rzuć przyspieszenie i idź się bić! A behemot? Nie strzela, nie lata, nie wskrzesza, nie jest szybki.

Teraz gender i te inne wyrównywanie szans jest, to powinni coś dorzucić twierdzy. Najlepiej – archanioły ᕦ(òóˇ)ᕤ


No wrota żywiołów to temat rzeka jest. Pożywka dla podludzi. Jak ktoś już dorośnie i zobaczy że są inne zamki niż ten z kusznikami to wybiera ten ostatni – z żywiołakami. Nie byłoby nic w tym złego, gdyby drugopoziomowa jednostka nie była strzelająca i miała 25 hp. Gdyby nie to, że możesz se kupić w zamku budynek który uczy cię czarów. No k##%a panowie. Ja tu łażę swoimi bagnami, odwiedzam te chaty czarownic w nadziei że będzie jakaś magia ziemi (i tak k##%a nie wiedzieć czemu zawsze mnie ta stara jędza uczy odkrywania…), a on się w zamku uczy wszystkiego… omnibus k##%a, czarodziej co swą wiedzę odkrył w paczce chipsów.

Dobra k##%a, nic nie mówię. Jego zamek – magiczny, mój – c$%?$wy, ale się staram. Do czasu. Do czasu aż sobie wykupi 7 poziomową jednostkę. Niby taki [email protected] ptaszek. Szybki jest – dobra szybko zginie. A tu taki chuj. Zabijasz ptaszynę, a on k##%a się odradza! No już widzę, żeby jakiś kutaser w Ubisofcie powiedział „no w sumie jaszczuroludzie są c$%?$wi, to może niech się odradzają jak zginą”. No przecież [email protected] go na drugi dzień z roboty. Ale ptaki mogą. Dobra gender nie gender niech się odradzają… Ale nie k##%a. Im jeszcze jest mało! Wincyj ptaków! Taki duży przyrost! Co to ma znaczyć panowie? To króliki są czy ptaki??

Ale niech ich [email protected] niech se mają tych ptaków dużo. Szybkich i których trzeba ubić dwa razy… Największe [email protected]ństwo to armagedon. Czar jak czar ktoś pomyśli. Spadają jakieś ogniste kamienie z nieba i wszystkich zabijają – no uczciwie w sumie. Skoro spadają to losowo i każdy trochę ginie… NIE! Taki chuj! Nie giną! Ptaki odporne na ogień. Żywiołaki ognia odporne na ogień. Umysłu na wszystko odporne. I jeszcze te [email protected] żywiołaki ziemi odporne na armagedon. No super pomysł k##%a! Zróbmy zamek w który każdy jest odporny na najbardziej wyk##%isty czar. Polskie ministerstwo sportu i e-sportu powinno odgórnie zakazać stosowania tego czaru.

Niech giną!


Nie zna życia ten, kto nie walczył nigdy przeciwko lochom (i nie chodzi tu o stado napalonych świń). Niby zwykły porządny zamek: dwie jednostki strzelające są, mocny 7 poziom jest, gildia magów poziom 5 jest. Ale to co się tam wyrabia, to głowa mała. Harpie wiedźmy to są takie [email protected] jakich świat nie widział. Ktoś powie „hehe smieszny wróbel” i to będą jego ostatnie słowa w życiu. [email protected] te nie dość że są szybkie, to do ciebie podlatują, gryzą cię po mordzie, powstrzymują twój kontratak. Wszystko ok. Zaraz będzie twoja kolej to im oddasz. Tak tylko myślisz! A te k##%iszcze na swojej turze odwracają się do ciebie dupą i wracają na swoje miejsce! Nic im nie zrobisz. Mądrze prowadzona harpia pokona 1000 entów.

Później jest takie śmieszne oko z mackami. Patrzysz na nie – i już wiesz, że nie jest to jakiś podrzędny cyklop, przykokszony jednooki wielkolud z dwiema lewymi rękami co się słabo rozmnaża! To dziadowskie oko nie dość, że do ciebie strzela, to jeszcze na solo się dobrze bije.

Meduza – całkiem seksowna – tylko szkoda, że ma 4 strzały, potem niech łazi, albo kamieniami rzuca. Piątopoziomowy minotaur to jest [email protected] nie z tej ziemi, bardziej się go boję niż tych czerwonych lwów co giną jak muchy. No i smoki. Czarny smok to jest król smoków jak lew jest król dżungli. Panowie walka z lochami to już wymaga trochę finezji.

Najgorzej jak taki amator bierze sobie Gunnara na początku ze specjalnością logistyka i już wiesz że jesteś w dupie. Pozostaje tobie tylko mieć nadzieję, że nie wykorzysta całego potencjału swej olbrzymiej magii, podczas gdy ty w czasie bitwy przeteleportujesz swoją hydrę pod jego strzelających i wszystkimi swoimi mordami go zaatakujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Football news:

Karl-Heinz Rummenigge: Bayern did not participate in the discussion of the Super League and welcomes the reforms of the Champions League
Germany vs Super League: Bayern Munich and Borussia Dortmund chose the UEFA side and supported the reform of the Champions League
Tuchel about the Super League: I don't want to get involved in this, because my words may sound like an excuse
UEFA has approved a change in the format of the Champions League. The Europa League and the LK will also lose the group stage from 2024
Lineker on Super League: Klopp has always been a man of the people. I wonder what coaches like Jurgen and Pep will say
UEFA President: Super League is a greedy project that could kill football forever. But this will not happen
Ceferin about Agnelli: The president of an organization with 247 clubs just ran away from it - I have never seen this in my life