Poland

Postępowanie dyscyplinarne za śledztwo w sprawie wyborów. Prokurator...

pokaż komentarz

@Rzurek35: Ale przecież jeszcze wcześniej sędzia prowadzący sprawę Ziobry przeciw kolegom ze studiów pisał w oficjalnych pismach że:

"W postępowaniu pokrzywdzonego zauważa się eskalację stanowiska prezentującego nienawistny stosunek do oskarżonego do tego stopnia, że w ostatniej fazie procesu w obręb podejrzeń adresowanych do oskarżonego Zbigniew Ziobro włącza elementy polityki i światopoglądu, a nawet przestępcze. Podejrzewa oskarżonego o usiłowanie włamania do mieszkania, co wskazuje na zupełne stępienie racjonalnego myślenia pokrzywdzonego. Ta irracjonalność udzieliła się również bratu pokrzywdzonego, który nie znając osobiście oskarżonego, rozpoznaje nawet jego głos przez porównanie go z odtwarzanym głosem z magnetofonu"

Nie podobasz się panu Zbyszkowi, to pewnie jesteś przestępcą.

@ropucha_paskowka: Z tym Trybunałem i tak nie wyszło, bo wniosek był na tyle późno, że nawet jakby przegłosowali, za chwilę była kolejna kadencja Sejmu, co ubiłoby sprawę. Ale jak najbardziej mu się należało.

Football news:

Metz forward Gyan is the best player in Ligue 1 in September. He is the leader of the goalscoring race
Miranchuk is able to play in almost any club in the world. Ex-midfielder Loko Drozdov about Atalanta newcomer
Bale on Tottenham start: I'm not completely ready yet. I'm trying to get in shape
Ex-Barca coach Sethien can take over at Palmeiras
Fonseca about 2:1 with young boys: Gave a break to some. Now Roma will focus on Milan
Highlight of the month: the Rangers forward scored from 50 meters (the farthest goal in the history of the Europa League). Gerrard says he's never seen anything more beautiful 😍
Mourinho on 3:0 with LASK: Difficult opponent, but Tottenham played so that the victory seemed easy