Poland

Ponad 80 mld zł dziury budżetowej w miesiąc. Kościński utworzy rezerwy na...

pokaż komentarz

@gilson: Akurat w sądach sobie radzą, wymieniają wszystko na swoich, wolno im idzie, ale idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Elektrownie, a na co to komu? Jak będą podwyżki prundu to się powie, że to przez Niemców i/lub lewaków. Służba zdrowia? Póki tam nie wylądujesz to się nie dowiesz jak jest tragicznie, a jak wylądujesz to potem i tak masz dużą szansę, że skończysz pod ziemią to dla rządu nie jest problem. Infrastruktura? Przecież połowa tego narodu to emeryci, beneficjenci 500+ i ludzie którzy z wsi do miasta powiatowego jadą raz na miesiąc. Dla nich to nie problem. Każda partia grała w grę wyborczą, a PiS po prostu strącił wszystkie pionki, nasrał na planszę i w sumie jest zwycięzcą, bo jak ktoś ma wygrać teraz?

Football news:

Neville compared Liverpool to Coventry after Manchester United's win. Probably because of the color of the uniform
Vladimir Gazzaev held the first training session with Siena
Alessandro Costacurta: Inter are the favourites for both the Milan derby and the Scudetto
The Valencia player tested positive for antigens. Yesterday was a match with Atletico
Tottenham topped the rating of the most eco-friendly clubs in the Premier League. Manchester United, Arsenal, Brighton and Man City-in the top 5, Liverpool-7th
Manchester United and Liverpool put on a show in the cup. The sponsor of the entertainment is the bold positions of Trent and Rashford (United have better realized this advantage)
Roman Abramovich: Lampard's status at Chelsea remains unshakeable. He is an iconic figure for the club