logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

POMÓŻMY STIOPIE!

 •  

  pokaż komentarz

  Coś ci się chyba pomyliło. Władzę ustawodawczą w tym kraju stanowi Sejm i Senat a nie sędziowie.

  @zwirz: Dopóki tak będzie, nic się nie zmieni.

  Grubas polityk ci tak powiedział, że to grubas polityk zmienia prawo nie? Ten sam, który by zmieniać prawo jak sobie chce, najpierw przekupuje niedołężnych starców i karyny upośledzone umysłowo w stopniu lekkim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Powinien być w końcu regulator tego, kto tworzy prawo, a jak wiadomo w tym kraju prawo tworzone jest pod specjalne kasty.

  @kupkesobieciagne: Jak widzisz prawo w Polsce jest inne i powinien o tym wiedzieć szczególnie ktoś kto z bronią ma do czynienia na co dzień.

  Racja. Jak chce wolności, powinien po prostu opuścić ten kraj i czekać na ewentualną rewolucję, by wrócić by palić i wieszać, zrobił głupotę, że w ogóle z giwerami gdziekolwiek chodził, bo wiadomo jak jest, prawo nie działa.

 • Themes
  ICO