Poland

Pomówili go o BICIE KOBIET na STRAJKU. Doszło do LINCZU!

pokaż komentarz

no na glownej oskarzenie mialo milion wykopow i 3 plomienie, ale przeprosiny to juz takie cichaczem prawie zakopane.

@cwichu:


Jestem po trzech 12 godzinnych dniach pracy samemu(normalnie pracujemy we dwóch i po 8h, takie czasy), dlatego nie mam siły sprawdzać co za błędy narobiłem poniżej, przepraszam. Zasypiam ze zmęczenia.

są jeszcze te wykopaliska? Chętnie poczytam czy wykopki stracili resztki RIGCZu i też nawoływali do linczu, czy się wstrzymywali. Białek za luźno smycz popuszcza.


Musi krócej trzymać odkąd zaroiło się tu od pyskatych wannabe-edgy dzieci, Januszerki wypędzonej z elektrody/wszelkiej maści for tematycznych za bycie tym jadowitym, chamskim "specjalistą w zakresie wszystkiego psującym atmosferę, tak że strach się zapytać o cokolwiek" i ubernormictwa z "lekkim" niedoborem intelektualnym, myślącego że to naprawdę portal ze śmiesznymi obrazkami/polski Facebook.
Tylko jak tu im skrócić smycz, jak wszyscy mają AdBlocka(czy z jakiegoś innego powodu nie można opłacić normalnych moderatorów).
Jak nie ma kasy na precyzyjną operację, to trzeba użyć kija i dać po piętach tym, których wpisy(jeśli takie były/są) nawoływały do agresji/linczu/groziły/wyzywały/atakowały, jak by kilka-kilkanaście nicków odeszło w wieczną szarość, to może by się atmosfera oczyściła/wykop przewietrzył/ludzie by sobie przypomnieli, że nie są w roku 2011 na Facebooku/w sekcji komentarzy Onetu/WP(co to był za rak i supernowa nienawiści na tych portalach "informacyjnych" dekadę czy dwie temu, teraz nie wiem, nie wchodzę, ktoś poza Januszami i Grażynami jeszcze tam zagląda?)

Dalej mają wykwintną społeczność komentujących? Czy też tak jak na zachodnich portalach, tam gdzie minimalna szansa na słowo niepoprawności politycznej i już komentarze wyłączone?

Jeśli grożono nie tylko typowi, ale też rodzinie, to moim zdaniem, nie powinien odpuszczać, bo pani się wystraszyła i myśli że jak nieudolnie i nieszczerze spróbuje przeprosić w filmiku, który ma ułamek zasięgu gównoburzy, którą wywołano, bo "koleś miał napisy na bluzie, to DOXujemy pierwszego z brzegu faceta z napisami na bluzie"(wszyscy biali mężczyźni wyglądają tak samo? Rasizm)


Teoretycznie ścigać każdego kogo da się zidentyfikować, skoro jest obowiązek podawania prawdziwych danych na FB(Facebook żąda skanu dowodu jeśli ktoś podpieprzy botowi, że wpisaliśmy inne nazwisko, nawet jedną literę zmieniliśmy, by zachować symboliczną krztę anonimowości), chcą walczyć z mową nienawiści?
Dane z FB i kart SIM z których szły pogróżki do prokuratury i zrobić taką pokazówę, by się Karyny i Sebiki dwa razy zastanowili co wysyłają obcemu facetowi (po obejrzeniu setki klawiaturowych mścicieli w obsranych zbrojach, spędzonych do hali/największej sali sądowej jaka jest dostępna w tym kraju, albo lepiej: ujęcie na stertę kopert z wyrokami zaocznymi "bo wirus" wyroki razem z numerami konta do wpłaty grzywny + zadośćuczynienia). Musi być z przytupem by się rozniosło.
Tylko tu trzeba by wreszcie zrobić porządek z molochami pokroju FB/Instagram wypinającymi się na lokalne wyroki/nakazy sądów w poszczególnych krajach, oni są z California, USA, także kładą lachę(mniej lub więcej w zależności od kraju) na lokalne prawo(dopóki nie zagrozi się im blokadą w danym kraju, wtedy zmieniają zdanie w kilka godzin, niezależnie czy w dany kraj ma już wprowadzone prawo i rząd kompatybilne z ideologią partii... z polityką firmy ze słonecznej Kalifornii.
Niestety bez jasnego, mocnego prawa nie ma bata na tych "poprawnych" cyfrowych gigantów, ta "nasza" konstytucja spisywana na kolanie w 1997, przez wiadomo kogo, nie ogarniała jeszcze internetów, a prawa niższego stopnia to taki burdel otwarty do interpretacji, jest tam więcej dziwnych, przeczących sobie prikazów, więcej idiotyzmów i niejasności, niż filmików na Pornhubie.

Randomowy typ z siłowni nie będzie walczył z wiatrakami(całym partiom/organizacjom nie udało się naprawić/uaktualnić ustawy zasadniczej i uporządkować/odchudzić rozbuchanych, sprzecznych, milion-stronicowych ustaw i kodeksów.


Może jakaś zbiórka na pozwy cywilne, by choć kilku najbardziej obrzydliwych, poważnie brzmiących SMSowiczów(tu chyba jakieś prawo jest) pociągać po sądach, porobić relacje i udostępnić w sieci, chcieli linczować? Niech się kajają, ich przykład może uratować kogoś przed pobiciem/zniszczeniem opinii/ utratą pracy/zszarganiem nerwów.
Ludzie byli, są i będą głupi, ale jeśli zobaczą że ich działania mają konsekwencje, to spora część się dwa razy zastanowi zanim naciśnie wyślij, zdąży ochłonąć i może nawet chwilę pomyśli, bo tego tak bardzo nam brakuje w dobie mediów grających na emocjach(suche fakty, to musiały być czasy, gdy człowiek sam wyrabiał sobie zdanie, a nie słyszał je od redaktora), w dobie polityków i bardzo wpływowych ludzi, robiących kapitał na skłóconych tłumach, załatwiających jakieś grubsze sprawy pod przykryciem i za plecami przepychających się ludzi....

Football news:

Goodbye, Dad Buba Diop. Thanks to you, I lived the most memorable tournament of my childhood
Nuno about 2:1 with Arsenal: We played amazing, very proud. Jimenez recovered
Arsenal scored 13 points in 10 opening matches - the worst result in 39 years
West Brom can be bought by us investors. The Chinese owner of the club wants 150 million pounds
Lampard on Mourinho's words about ponies: You have Kane, Son, bale and alli. We are all fighting to win the Premier League
Mourinho on winning the Premier League: Tottenham are not in the race, because we are not a horse, but a pony
Laurent Blanc: I will return to football, but in children's. Now coaches are being asked to increase the cost of players, I don't like it