Poland

Polskie państwo zbyt słabe na zabójców Jolanty Brzeskiej

pokaż komentarz

@Tiboo: A to swoją drogą tez miało być pokaz wielkiej prokuratury pod wodzą Ziobry. Tylko że już 15 lat temu, za zapomnianej kadencji PiS u władzy.

No więc miało to być opus magnum Ziobry, rozwiązać tę sprawą. Dowodem tego miało być ściągnięcie do Polski niejakiego Edwarda Mazura, jako podejrzanego o zlecenie tego zabójstwa. Pech dla polskiej prokuratury, że Edward Mazur przebywał w USA posiadając podwójne obywatelstwo. Były więc konferencje, zapowiedzi jak to po ściągnięciu Mazura cała sprawa zostanie w końcu rozwiązana i zamknięta i... nic. Nawet pomimo wysyłania do USA takich tuzów jak Fotyga z Macierewiczem, amerykanie pokazali Zero wielki środkowy amerykański palec, wyśmiewając wręcz wniosek o ekstradycję Mazura. Tyle wart był ten wniosek - jedno wielkie zero.

Sprawa przy tym o tyle upokarzająca, że zresztą niedawno pod patronatem tego samego ministra szybko zamknięto tę sprawę, skazując złodzieja samochodów. Nikt nie wracał w blasku fleszy do pomysłu ściągania Mazura, nikt nie próbował znowu, byle szybko zamieść sprawę pod dywan. I nawet nikogo nie obeszło, że ostateczny wyrok w sprawie pod wodzą ministra Ziobro właściwie znowu ośmieszył ministra Ziobro sprzed 15 lat i pokazał ile to wtedy w wykonaniu Ziobry było warte - jedno wielkie zero.

Football news:

Mbappe dancing on the table 🕺 Watch as PSG celebrate their semi-final exit with passion
Pochettino on reaching the semi-finals: It's all down to the PSG players. I missed the adrenaline
Manuel Neuer: Bayern should have played better in Munich. We missed a lot of chances
Hans-Dieter Flick: Bayern lacked the final touch in attack. Congratulations to PSG
PSG President: We have invested a lot in the club to win the Champions League. Neymar and Mbappe have no reason to leave
Tuchel about 0:1 with Porto: Maybe not the best game to watch. Chelsea deserved to win after 180 minutes
Neymar on reaching the 1/2 Champions League: We knocked out the winner of the tournament. Now PSG should always strive to reach the semi-finals