Poland

Polska wprowadza „paszporty szczepionkowe”

Lol jak się p0laczki dały zrobić na najprostrzy numer z psychologi dla przedszkolaków, to co się dziwicie. Nikt szczepionek nie chciał, poszedł przekaz, że wielcy potężni polscy celebryci na codzień reklamujący skarpetki i spreje na grzybice stóp, NIBY biorą szczepionkę poza kolejka... To się p0laczki rzuciły na szczepionkę, żeby też mieć, która to tak naprawdę nawet szczepionką w ogóle nie jest, w dodatku powoduje śmierć i ciężkie choroby u niektórych ludzi, w czasach rzekomej wielkiej pandemi... w pustych szpitalach... ;] nie mówiąc już że to fake news i pewnie nikt z tych osób co się szczepiły poza kolejka, tego tak naprawdę nigdy nie zrobił, to w dodatku okazuje się że szczepienie nie daje nic i dalej można się zarazić i rozsiewać domniemana chorobę... Hahah.

Zamknięto biznesy, wszystko drożeje, ludzie popełniają samobójstwa, ciężko z pracą to się jeszcze ukraincow tu sprowadza, gdzie nawet Polakowi ciężko robotę znaleźć. Totalna kontrola i całkowita bezkarność władzy , policja i inne organy tego anty państwa mają coraz więcej uprawnień, i coraz więcej sobie pozwalają. Ty zaraz będziesz więźniem we własnym kraju w dosłownym tego słowa znaczeniu. A przyjdą zaraz p0laczki, które powiedzą, że dobrze robią i że trzeba najlepiej paszport wprowadzić i przywileje dla tych co się słuchają anty rządu, a dla reszty najlepiej jeszcze dodatkowe kary... J*bac to wszystko i każdego kto, się na to zgadza czy popiera jakikolwiek z ich pomysłów i tego co się tu dzieje choćby w najmniejszym stopniu.

źródło: 800px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

Football news:

Laporta on being elected president of Barca: The club must once again be happy and economically sustainable
Liverpool have not won at Anfield in 8 consecutive league games for the first time since 1952
Pioli about Milan: We are proud that we have a young team, but we need stability
Laporta became president of Barcelona again. Under him, the club took 6 trophies in 2009
Mourinho on 4-1 with Palace: Good week. At half-time, he said he was happy to concede a goal, the players thought I was crazy
Liverpool dropped to 8th place in the Premier League, on lost points - 9th
Xavi won the 6th trophy in his coaching career. His Al-Sadd became the champion of Qatar