Poland

Polska jak Białoruś. Brak danych. Władze nie udostępniają statystyk COVID

 •  

  pokaż komentarz

  Ludzie po aferach z osmiorniczkami sowami i [email protected] wie co jeszcze

  @grzegorzmak: To dla mnie esencja typowego wyborcy. Jak ktoś zrobi wał za 100 mln czy tam miliard to w sumie każdy będzie miał w dupie, ale jak ktoś zje ośmiorniczki to 'a co, może mielony w mlecznym barze zły? Ośmiorniczek się zachciało? Pewno komuch i żyd, bo Polak to po bożemu świnię zje a nie jakieś ustrojstwa'.


  I PiS doskonale to wie. Znam masę pisowców, do nich się nie przemówi spadkiem wartości spółek skarbu państwa czy zadłużeniem, czy czymś podobnym. Jest 500+, jest wycieranie sobie gęby patriotyzmem, jest szkalowanie wszystkiego i wszystkich w imię katolickiej tolerancji - i tacy ludzie mogą liczyć na co najmniej 20-25% betonowego elektoratu, który będzie głosował choćby się paliło i waliło. Zresztą wystarczy spojrzeć na Wenezuelę, ongiś jedno z najbogatszych państwo świata, a Chaves i Maduro, prawdziwi niszczyciele wciąż są wielbieni(no Maduro mniej). A tam działo się dokładnie jak i u nas, wykorzystanie państwowego giganta(firma zajmująca się ropą, zapomniałem jak się nazywa, bodajże nazwa zaczyna się na P) do politycznej walki. I u nas też np. KGHM czy Orlen wykorzystywane są do kupna maseczek i kiosków. Każdy ma to w dupie dopóki PiS będzie straszył, że wrócą ludzie co jedzą ośmiorniczki i mieli pra-pra-pra dziadka w armii pruskiej.

 • Football news:

  Setien is demanding 4 million euros in compensation from Barca. Valverde's resignation cost the club 11 million
  Two Cornell players tested positive for coronavirus after the match with Barca
  Mbappe finished 1st on the Ligue 1 goalscoring list, scoring 13 goals in 17 appearances. He broke the streak of 4 games without goals
  Holland has scored 27 goals in his first 28 Bundesliga appearances. He's the second person to do this
  Sevilla are trying to sign Papa Gomez, Monchi is in talks. Atalanta wants to sell him to a club not from Italy
  Holand has scored 14 goals in 13 Bundesliga games this season
  Neymar is playing his 100th game for PSG. He has been at the club since 2017