Poland

Policjanci oddali strzały na stacji Orlen w Rymaniu

pokaż komentarz

@geebon: Co to w ogóle za jakieś beznadziejne rozważania? W normalnym państwie babka za kierownicą powinna zostać natychmiast staranowana albo w ostateczności odstrzelona. Ty rozumiesz, że ona mogła zabić tym samochodem dziesiątki osób? Przecież widać gołym okiem, że to nie był wypadek i w pełni panowała nad autem, parę razy zmieniając kierunek jazdy. Czemu śmierć od kuli ma być straszniejsza niżeli śmierć pod kołami? No ale pewnie, przecież polska policja najbardziej specjalizuje się w ucisku obywateli. Do ich legitymowania, wywożenia na komendę za miasto lub wystawiania mandatów jako pierwsi się zgłaszają. Przez ostatnie dziesięciolecie starali się poprawić swój wizerunek i do pewnego momentu nawet to im wychodziło. Obecnie ze względu na to, że jako podmiot państwowy w dupie mają konstytucję i są bezwzględnymi pomagierami kasty rządzącej, mam do nich zero szacunku.

PS: A ten co się wydziera, to też niezły półgłówek. Nie dość, że utrudnia akcję wprowadzając harmider, to jeszcze źle radzi. W opony strzelać? On chyba za dużo naoglądał się filmów. Taki samochód jeszcze z pół kraju przejechałby. Trzeba byłoby użyć kolczatki albo zderzaka z systemem na lasso, aby zatrzymać taki pojazd.

źródło: i.pinimg.com

Football news:

Hasenhüttl on the Super League: War is coming. This is a serious threat that needs to be dealt with
Victory in the Champions League can give PSG or return to the tournament Bayern Munich, Dortmund and Porto, if the Super League clubs are excluded
Sevilla: The Super League only serves the selfish Interests of enriching the founding clubs. Their budgets are already bigger than the rest
UEFA threatens not to allow players from Super League clubs to participate in the Euro. What will the national teams be like without them?
Shares of Manchester United and Juventus rose by 11% and 18% after the decision to create a Super League
Bastian Schweinsteiger: Super League will destroy national championships
Torino President on Super League: Marotta and Agnelli should be ashamed. It's something from Judas. Treachery