Poland

Policja szuka pirata, który omal nie przejechał kobiety na pasach

pokaż komentarz

@grumps: niestety zaczynam myśleć podobnie jak Ty. Świetne auto ale coraz więcej tego na drogach, starsze tanieją i zaczynają być dostępne dla ludzi, którzy wcześniej tłukli się BMW czy inną pseudo-sportową furą. Widzę po "branżowym" forum tę zmianę; 20-latkowie kupują konie, najczęściej rozbite, a potem zadają banalne pytania, pt. jak dobrać rozmiar opon, skąd wziąć części, jak obsługiwać pilota centralnego zamka. Bo wpisanie zapytania po angielsku do googla albo przeliczenie z cali na centymetry przerasta ich możliwości.

Kiedyś to był samochód dla pasjonatów amerykańskiej motoryzacji, którzy ogarniali język, inny system miar, tamtejszą kulturę i podejście do spraw techniki. Teraz powoli robi się z tego nowa Calibra - kupuje byle wyżelowany goguś, który chce mieć szybkie auto za niewygórowaną kasę i akurat trafił się Mustang.

Problem w tym, że Challenger to strasznie wielka krowa, ponad 5 metrów i 2 metry szerokości bez lusterek. Garaże podziemie i ciasne parkingi to udręka... No i spalanie rzędu 15-20 litrów przy 5.7 lub 6.4, bo oczywiście 3.6 V6 jest do niego za słabe.

Football news:

Benteke alli at PSG: Playing with Neymar and Mbappe will raise his level. Dele will be great
Sandro Tonali: Zlatan is an example for Milan and an idol for everyone
PAOK FC have signed striker Colak. He was in the top 3 for goals in the Croatian League last season
Stan Collymore: bale at Tottenham is a move for losers. Tiago in Liverpool-Champions deal
Turkey is changing the limit on foreign players for the 9th time in 15 years. It seems that the tightening was lobbied by Erdogan and agents
Jovic wants to return to Eintracht Frankfurt. He doesn't like Zidane's attitude
Gary Neville: Manchester United need 4-5 players and only one has been acquired. There are no excuses for this